Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tiltottak el gyerekkorom...

Miért tiltottak el gyerekkoromban a barátnőimtől?

Figyelt kérdés

Mostanában mesélték a szüleim - én nem tudtam erről -, hogy a legjobb barátnőim (hárman voltak) szülei el akarták tiltani a gyerekeiket tőlem. Nem voltam rossz gyerek, jól tanultam, aktívan sportoltam, a családom is teljesen normális. A szülők magyarázata az volt, hogy "túlságosan lekötöm a gyerekeik energiáit."

Szerintetek, ez normális?!



2014. júl. 27. 18:22
 1/2 anonim válasza:

Hát ha attól tartottak, hogy rossz irányba húzod őket, akkor érthető a szülők döntése, de így nem igazán.

Lehet, hogy valamilyen rosszindulatú pletyka miatt döntöttek így.

Vagy lehet, hogy te távolabb voltál, vagy "veszélyes" helyen laktál.

Az szerintem nem jó ok, hogy "túlságosan lekötöd a gyerekeik energiáit."

Remélem, hogy vannak más barátaid, és megtaláltad a helyed más társaságban. :)

2014. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de nem hiszem, hogy bármelyik igaz lenne. :) Lényegében "mintagyerek" voltam, pontosan ezért furcsállom ezt a hozzáállást a szülők részéről. :)

Vannak barátaim azóta is, közöttük van olyan is, akit már gyerekkorom óta ismerek. :)

2014. júl. 28. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!