Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki még, aki esetleg a...

Valaki még, aki esetleg a Debreceni Egyetemre jön szeptemberben, de ott azt se tudja mi hol van? :D

Figyelt kérdés

Legyünk együtt elveszettek !

/nem társkereső/



2014. júl. 28. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
No para, Debrecenben elég nehéz eltévedni :D magam is meglepődtem, amikor ide jöttem tanulni.
2014. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én az egyetemen dolgozok (HÖK), szólj ha itt leszel és körbevezetlek! :D
2014. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
én is hasonló cipőben vagyok, annyi előnnyel, hogy legalább más karokon vannak gimis osztálytársaim, de megnyugtató, hogy más is elveszettnek érzi magát rajtam kívül...:D téged hova vettek fel?
2014. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
En is odamegyek az agrarra levelezore, gimis osztalytarsak ugyan lesznek, de maskarokon egyenlore azt se tudom hol merre hany meter :D
2014. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én már vagy 100-szor eltévedtem,pedig csak egy kocsiban ültem és vittek mindenhova:D .De már csak a gondolat hogy azt se tudom hol vagyok vagy merre kéne indulnom hazafele kiborít.Nagyon nagy senki nem jön se az osztályomból,se az évfolyamomról Debrecenbe.Egy csajt találtam aki még régi ismerősöm és most próbálom abba az albérletbe csábítani ahova én megyek :D

Küldjetek neveket és telefonszámokat,nyugi,ha eltévedek,mindenkit felhívok c: !!!!

2014. júl. 30. 18:27
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyebkent tanar szakos leszek:D
2014. júl. 30. 18:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Itt le is irhatja mindenki amugy,hogy milyen szakos:D
2014. júl. 30. 18:31
 8/14 A kérdező kommentje:
Mellesleg *nagyon nagy szerencsémre
2014. júl. 30. 18:37
 9/14 anonim válasza:
én a TTK-n bioszra megyek, egyébként ebben az uni-plus-os csoporttárskeresőben láttam pár embert, aki lakótársat keres, érdemes regisztrálni, ott is találsz hasonlóan elveszetteket:D
2014. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szia! Én is tanárszakos leszek :)
2014. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!