Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valakinek kedve és ideje...

Kovácsi Nóra kérdése:

Van valakinek kedve és ideje orosz nyelven beszélgetni (skpe)?

Figyelt kérdés
2 éve tanulom az orosz nyelvet,középhaladónak mondanám a szintemet. Nagyon jó lenne valakivel rendszeresen beszélgetni (nem csak a tanárnőmmel heti 1x), és így talán kicsit könnyebb lenne a tanultak begyakorlása.

2014. júl. 28. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen, de az számít hogy egy szót nem beszélek oroszul? Te hadoválsz én meg hallgatlak.
2014. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fenomenális ajánlatod, de mivel hadoválni nem szoktam, és nem is szeretnék, meghagyom másnak a lehetőséget, hogy hallgathasd...én tanulni szeretnék, ha ezen a fórumon nem is érem el a célom, majd másképp megoldom :)
2014. júl. 29. 08:55
 3/8 A kérdező kommentje:

десять=10, de gondolom ezek után sem fog majd eszedbe jutni :)

...egyéb iránt, mit kezdjek 9-es számig tartó nyelvtudással?

Szerintem magyarul könnyebben és talán szívesebben is elbeszélgetnél valakivel, nemde?? :)

www.gyakorikerdesek.ru??? pfffffff

2014. júl. 29. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Najó, hát én csak segiteni akartam..
2014. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
...mint már írtam, köszönöm...
2014. júl. 29. 09:36
 6/8 anonim ***** válasza:

interpals.net


Én ott jó pár orosz levelezőtársra tettem szert, és a páromat(aki szintén orosz) is ott ismertem meg.

2014. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én beszélgetnék veled szívesen csak az a baj, hogy én nem tudok de megszeretnék tanulni ha így jó neked :)
2014. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
пока!! я хочу говорить русский язык с тебе. я изучаю русскй 2 года . где ты живешь? я в будапеште. :)
2014. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!