Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kezdem feladni a reményt,...

Kezdem feladni a reményt, hogy munkát találok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy hónapja keresek munkát. Ez idő alatt naponta jelentkeztem 3-4 meghirdetett munkára is. Tehát kb. 100 jelentkezést elküldtem. Ami elszomorít, hogy egyre sem érkezett válasz. Jelenleg érettségim van, így tulajdonképp azok a munkák jöhetnek szóba, amihez nem kell szaktudás vagy nagy tapasztalat. Felénk sok ilyet hirdetnek, viszont mint írtam, nincs válasz. Párom szerint ne adjam fel a reményt, de így visszajelzés nélkül kezd elmenni a kedvem.

2014. febr. 27. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hónap? Az ló@@sz a munkakeresés szempontjából.
2014. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én már két éve keresek Szlovákiai magyar vagyok, és az a baj, hogy a szlovák nyelv nem az erőségem... Eddig két rövidke munka sikerült, egy gyakorlat, és egy brigád.. és nekem sem érkeznek válaszok, nagyon ritka, és akkor sem vesznek fel... személyesen is szokok keresni... de nem szabad feladni, egy hónap még semmi :)
2014. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gyári munkához vagy a McDonaldshoz úgy tudom elég az érettségi.
2014. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bertold ***** válasza:

Igyekezz érteni valamihez. Addig amig nem találsz munkát,próbáld hasznossá tenni magad más irányban!

Vállalhatsz adminisztratív munkát,újságkihordást,szórólapozást,takarítást,kutyasétáltatást,bevásárlást,autómosást,korrepetálást,gyerekfelügyeletet, nagyon sok lehetőség van. Légy kreatív,és hirdesd,hogy mit vállalsz,mikor és mennyiért. Sőt az egésznek csinálhatsz egy blogot vagy egy személyes honlapot. (webnode.hu )Közben persze még kereshetsz munkát, de akár még szakmát is tanulhatsz. Sok sikert :)

2014. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két éve (!) nem találok munkát! Túl vagyok a 800. (igen, nyolcszázdaik) pályázaton. Ahvá behívnak, ott is csak ügynöknek kellenék, biztosítási és egyéb, amit én nem akarok csinálni. Hiába mondom, hogy NEM AKAROK ÉRTÉKESÍTŐ LENNI!!!!, ezt ajánlják és kész.
2014. márc. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!