Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan nyilhatnek meg? Hogyan...

Hogyan nyilhatnek meg? Hogyan tudnek baratkozni?

Figyelt kérdés

19 eves lany vagyok, eddigi eletem egy-ket baratnovel eltem le.. A problemam az, hogy nagyon nehezen nyilok meg, nem tudok ismerkedni, nem tudom mirol beszelgethetnek barkivel is, hogy ne nezzenek cimeres idiotanak. Nincs onbizalmam es felek a kudarctol.

Jelenleg ket baratnom van, egyik evek ota es talan ra szamithatok, de vele is vannak holt pontok es olyankor egyszeruen megtudnek orulni egyedul.

Szeretnek valtoztatni es vegre elni, szeretnem hogy tobb olyan ember vegyen korul akikre szamithatok.

Szeptembertol a debreceni agrarra fogok jarni levelozore, szoval ugy erzem itt is elegge hatranyban leszek.

Ti mit cselekednetek a helyemben?



2014. júl. 30. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, csak fiúban. :S
2014. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Akkor máris egymásra találtatok :D

Egyébként egy ismeretség két emberen múlik. A témák csak úgy jönnek maguktól, amennyiben nem, akkor keress mást. Miért lennél idióta?!!! Tök jó a stílusod!

2014. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Folytatom,mert véletlenül elküldtem :D Nekem is csak 1-2 barátnőm volt, és mostanra egyik sincs mellettem. A barátokra csak felületes dolgokban számíthatsz, a családod az, aki mindig melletted lesz. Ne aggódj annyit, ismerkedj, csevegj, felületes dolgokról akár. A felületes barátságokból lesznek a mélyek.
2014. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én is ilyen voltam, sőt most is ilyem vagyok de már kicsit jobb a helyzet. Egyszeruen csak próbálj tőle kérdezni bármit, mi a neve, hol lakik...bbármi ami eszedbe jut és mosolyogj:D mindig ott rontom el h nem mosolygok xd és ilyenkor nem gondolnak rólad semmi rosszat csak annyit h milyen kedves lány vagy és csak baratkozol:) nemtudom h segitettem e...mert gondolom nem mondtam újat, de ez az egész egyszerubb mint gondolnád. Senki nem harapja le a fejed ha elkezdesz beszelgetni vele:)
2014. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#2 legnagyobb problemam, hogy egyszeruen nem tudom hogyan nyithatnek meg egy beszelgetest, annyira zavarban vagyok ilyen helyzetekben, hogy csak hebegek habogok es semmi ertelmes sem jut eszembe es annyira hulyen erzem magam, hogy az szinte hihetetlen :)) nagyon rossz erzes, nagyon jo lenne ezt lekuzdeni
2014. júl. 30. 00:33
 6/11 A kérdező kommentje:

En szivesen mosolyognek, bar gondolom elobb hinnek azt, hogy orult vagyok mintsem olyan aki ismerkedesre vagyik. Nagyon idetlen mosolyom van plane, ha meg zavarban is vagyok. :D

Az a baj velem, hogy tul sokat latok az egeszbe, elkepzelem milyen velemenye lehet rolam, vagy hogy o is furan erzi magat ha egy vadidegen elkezd ott vele csevereszni aztan a nap vegen milyet nevethet rajtam, mekkora baleknak tarthat es ez visszatart az egesztol..

ugyhogy roviden ilyen szemelyiseget meg a legrosszab ellensegemnek se kivannek. :D

2014. júl. 30. 00:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 19 éves fiú vagyok.

Ugyan ez a problémám ha van kedved írj és egymáson jobban tudunk segíteni mint kérdéseket írogatunk ki.

Ide. :)

Én azért nem nyílok meg annyira mert nem bízom az emberekben.

De ha valaki segítséget kér annak segítek.

De nekem is kéne segítség.

2014. júl. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csoportterápia, önsegítő csoport, pszichológiai könyvek segíthetnek.
2014. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezt a könyvet olvasd el mindenképpen pont az ilyen problémák leküzdésében segít

Kerner Tibor: Sziklaszilárd önbecsülés

2014. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindannyiotoknak!
2014. júl. 30. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!