Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretne valaki baratkozni,...

Szeretne valaki baratkozni, levelezni? Csupan online beszelgetotarsat keresek.42F

Figyelt kérdés

Nem szeretnek semmilyen kozelebbi, amolyan komolyabb kapcsolatot, csupan levelezni errol-arrol.

Altalaban csak estefele tudok valaszolni, napkozbeni elfoglaltsagaim miatt.



2014. júl. 28. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha beszerzel egy magyar billentyűzetet, vagy hajlandó vagy a telefonodon hosszabb ideig nyomva tartani a billentyűket, akkor talán.
2014. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam, amely nem ismeri a magyar karaktereket, de a laptopomrol a magyar helyesiras szabalyai szerint fogok irni, igerem, de csak keso delutan vagy estefele lesz ra lehetosegem gep ele ulni.
2014. júl. 28. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen telefon nem található a földkerekségen, mert bármilyen angol karaktereket+számokat tudó telefonnal le tudsz írni magyar karaktereket HTML-kóddal, csak az andjel kell még.
2014. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te nagyon okos vagy. Igen ezeket én is tudom, de tény, hogy sem ú, sem ű, sem ő, sem ó betűket nem ismer. Csak a rövideket. Ezért csak az angol karaktereket használom. De ez nem érdekel.
2014. júl. 28. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel igénytelen, mindenre kifogást kereső, gúnyolódó emberekkel nem állok ismerkedési, maximum megvetési szinten, így NEM. De feltételezem nem keresnél levelezőtársat, ha lenne valaki, akivel beszélgethetsz. Most már legalább tudom, miért.
2014. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy eddig is szántál időt egy kis beszélgetésre. Rendkívül tartalmas volt. Remek társaság voltál. Élmény.
2014. júl. 29. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!