Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy matematika tanárnő a...

Egy matematika tanárnő a magánéletben is olyan racionális mint a katedrán?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 00:07
 1/9 hosszúhajú ***** válasza:
100%

Apám matek tanár - (de ő mondjuk férfi) - nem ez a lényeg.

Sok dologban igen, racionális, de lelki dolgokban képes elrugaszkodni. De nem a racionalitásban hasonlít leginkább a matekhoz, nem ott van a párhuzam, hanem a pontosságban és a precízségben.

2014. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát egy személyiségnek csak egy kis szelete egy egyetemi szak. Főleg ha van 4 másik szakja, ami nem természettudomány.:)
2014. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hosszúhajú ***** válasza:
Kettes: te gondolatolvasó vagy, a másik szakja ének!
2014. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem de édes kis jószágok!!!!
2014. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én a 4-es értek egyet :)
2014. aug. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hosszúhajú ***** válasza:
100%
kis cukrok vagyunk!
2014. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem létezik olyan, hogy racionális ember.
2014. aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem. Van a munka meg van a magánélet. Amennyi matek szakos tanárt ismerek, mindre jellemző volt egy bizonyos szintű racionalitás és praktikus gondolkodás az élet bizonyos területén, de nem mindenben.

Ismerek nehezen nyíló, karót nyelt, laza gondolkodású, meg kifejezetten extrovertált típusú matektanárt, sőt, olyat is, aki annyira vallásos!, hogy józanul is keresztbe áll a szeme.

2014. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én az összes matektanárt akit ismertem,a 8-as válaszírót idézve, karót nyelt nyers racionalistának ismertem. Nagyon egyforma jellemek voltak. És érdekes módon a tudászintjük is egyforma kifejezetten magasszintű volt. Mivel szerettem szeretem a matematikát nagyra tartottam mindőjüket csak kíváncsi voltam hogy van e más 'tipusa' is ennek a nehéz tantágyat oktató tanári közösségnek.
2014. aug. 2. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!