Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy értékelnétek a helyzetet?...

Hogy értékelnétek a helyzetet? Érdemes beszélnem még vele erről, hogy tisztán lássak?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akit felhívtam, hogy elmehetek-e hozzá? Beszélgettünk semleges dolgokról. Majd egyszer csak keservesen elsírtam magam nála. Nagyon depressziós voltam akkoriban,és úgy gondoltam senkim nincs rajta kívül.


Ő nemhogy vigasztaló szót mondott volna, úgy nézett rám mint egy pondróra, és még zsepit is úgy kellett kérnem, mert őtőle folyhatott volna a könnyem-nyálam. Valamint közölte, hogy sürgeti a beadandója.

Mintha egy kést vágtak volna belém, annyira megbántott a reakciója. Nem keresett azután sem barátilag, vagy hogy jobban vagyok-e (ez 2011-ben volt, 25 éves voltam, ő 26)


Baráti kapcsolatot nem sikerült kialakítanom azóta sem senkivel, de jobban vagyok érzelmileg.


Gyerekkorunk óta voltunk barátok, sokszor segítettem neki, meg hallgattam az ügyeit. Én vagyok a visszahúzódóbb természet, és utálom a konfliktusokat, és kicsit kapcsolati analfabétának is tartom magam. (Remélem nem túl kuszán írtam le.)



2014. aug. 2. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt nagyon keserű időszakom, de direkt nem osztottam meg, csak finoman, pár emberrel, mert nem akartam más kedvét is elrontani. Lehet, hogy azért haragudott meg rád, mert úgy érezte, hogy tönkretetted a vidámságát, mert azelőtt például sok jó történt vele aznap, és tele volt élettel, és nagyon lelombozó tud lenni egy ilyen, valóban. Bár azért erős túlzás, hogy emiatt megszakítsa veled a kapcsolatot. Ha úgy érzed, hogy hiányzik, igen, írj neki, lehet, hogy csak nagyon rossz pillanatot csíptél el, és most jóvá tudnád tenni. Sok szerencsét!
2014. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!