Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy oldhatnám meg ezt a...

Hogy oldhatnám meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok beszélgetni új emberekkel, gyerekekkel főleg nem. Nagyon kevés barátom van, újakat megismerni pedig nem tudok, mert egyszerűen úgy érzem, hogy én senkinek sem vagyok szimpatikus, ezért inkább nem is beszélek, hacsak nem kérdeznek. Újabban már a saját rokonaimmal sem tudok mit kezdeni.

20/L


2014. máj. 18. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

El kell felejteni, hogy nem vagy szimpatikus senkinek, mert ez hülyeség. Akkor leszel unszimpatikus, ha ezt látják rajtad, magyarán ez egy ördögi kör, amit meg kell törni, nem szabad azt gondolni, hogy ellenszenves vagy másoknak, mert sosem tudhatod, elsőre semmiképp.


Beszélgetni pedig pofon egyszerű, csináltad ezelőtt is hosszú évekig, nehogy már 20 éves fejeddel újra meg kelljen tanulni, amit 5-6 évesen tudtál :)


Nem fontos neked ódákat zengeni mindenről, lehet röviden is válaszolni, de ami nagyon fontos, főleg ha nem igazén vagy bőbeszédű, hogy kérdezz is a másikról, hogy érdekeljen az ő véleménye, vagy egyáltalán ő maga is.


Nem vagy buta, biztos van véleményed is mindenről, nem kell rejtegetni, nincs miért, ha épp nincs igazad, hát akkor nincs, nem leszel ettől rosszabb ember és legalább meg is tudod, hogy miért nincs és már is tanultál valamit :P :)


Ha szeretnéd én szívesen levelezgetek veled, csak hogy kellemesen teljen az idő, vagy szórakozásból, vagy hogy magad is végre belásd, hogy nem vagy mindenkinek unszimpatikus :P :)

2014. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, kicsit már lassan én is hasonlóan vagyok... Ha gondolod, :) beszélgethetnénk. Hátha vannak közös vonások.


üdv: 23 Férfi

2014. máj. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!