Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb bnommel ha megyek...

Legjobb bnommel ha megyek vasarolni. (? )

Figyelt kérdés

Es en kinezek valamit akkor mindig mondja ra h az bena meg gaz, aztan masnap elmegy es megveszi. Egy csomo olyan dolgot vesz meg ami nekem is van. Nem igazan torodnek vele de penzt adnak neki,bar bnom allitasa szerint neki sohasincs ami nem igaz. Na a lenyeg h nem ertem miert vesz olyanokat mint en, egyebkent az o stilusa nem is ilyen mint az enyem tobbnyire csak polokat hord. De ha veszek valamit o is vesz rogton... Nem ertem miert fujojjal le a ruhakat amit probalok es utana meg elmegy es megveszi?L18 mind a ketten.

Tudom h nem ez a temakor az de pls aki tud irjon valamit mert en nem ertem. Es amikor mondtam h am o mindig lefujojjal a ruhakat meg mindent es utana meg milyen jo azt mondja tudja......


2014. aug. 12. 16:30
 1/9 anonim válasza:
ez csak egy elmélet...lehethogy van egy fiú aki tetszik a bnődnek, de a fiúnak te tetszel, és a bnőd próbál úgy kinéznistb mint te...remélem érthetően írtam, és ne felejtsük el, én csak egy elméletet mondtam :)
2014. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
úgy tűnik szeret utánozni
2014. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszt:).

Lehet van benne valami, ezt nem bekepzeltsegbol de ram hamarabb felfigyelnek a fiuk mint ra. De o most egyebkent fogalt

2014. aug. 12. 16:34
 4/9 A kérdező kommentje:
De miert akar utanozni #2?
2014. aug. 12. 16:35
 5/9 anonim válasza:
Úgy akar kinézni mint te mert te szép vagy talán és rád akar hasonlítani
2014. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ertem, koszonom a valaszokat:)
2014. aug. 12. 16:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Pepitába volt ilyen barátnőm, szóról szóra, elmentünk a Westedbe ami nekem kellett az sz@r szemÉt, és este vissza szaladt az anyucijával meg venni, mindig ez ment, a haját is kezdte úgy hordani..

A pasi ügyekkel is mindig gáz volt, én voltam a fÉreg ha az a pasi aki neki kellett nem vette észre..

FÉLTÉKENY mint állat, hanyagold, mert megfogod bánni, ha komolyabb ügyben kijátszik, tapasztalatból mondom, sunyi és veszélyes...

Ez NEM gyermeki cívódás, az "Add vissza a babaruhám!"-on ez már rég túl van..

2014. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég egyértelmű a válasz :

a "barátnőd" nem akarja,hogy te jobban nézz ki nála.

tökmindegy,hogy pasi miatt,vagy csak pusztán pszichésen zavarja maga az a tény,hogy te csinosabb,jobb csaj vagy nála,amit egy fa**a ruha,vagy egy előnyös cucc még jobban kihangsúlyoz.


A "barátnőd" hiú,problémái vannak saját magával,a megjelenésével és ez sokszor tudat alatt támad.

Nem biztos,hogy ő ezt tudatosan érzékeli,ergo nem biztos,hogy direkt csinálja - sőt, megfigyeléseim szerint ezek annyira ösztönös dolgok sokaknál,hogy még az adott illetőnek sem tűnik fel -.

Én viszont erre sok esetben felhívtam a figyelmet,mert baromira irritál az ilyen ember.Nekem is vannak belső bizonytalanságaim,de nem sokkolok ezzel másokat.Ha belegondolsz,keményen intelliganecia kérdése is ,ki mennyire képes kontrollálni saját magát.

Arról nem beszélve,hogy ha az én barátnőmet az feszélyezné,hogy jobban nézek ki nála és ilyeneket csinál,akkor erősen el kell gondolkodni azon,hogy kamu barátnőről van e szó ( nincs más csaj,vagy valamilyen okból kifolyólag kényelmes neki a veled való kapcsolat,stb), vagy egy nagybetűs barátnőről.

Ezen véleményemet megtartom magamnak.


Nem kell az ilyen embereknek ok,lásd : egy másik férfi,vagy akármi.Ez szerintem csak róla és az ő saját magával folytatott vívódásairól szól és így adja le ezeket a feszült energiákat.


Nem is hinnéd,hány ilyen nő van.( és egyébként férfi is)


Az pedig,hogy te nem érted ennek a folyamatát,vagyis nem érted,miért csinálja,abból arra lehet következtetni,hogy te nem ilyen vagy.

Pont ezért nem érted.

Ami egy pozitív dolog.


Vagy segíts neki megbarátkozni saját magával,vagy építsd le mielőbb,mert az emberek nem változnak.

Ez nem egy szokás,hogy például cigizek, hangosan eszek,nem eszem meg a kenyérhéját,stb.Ez többnyire az egyén egyéniségéből fakad.Lehet finomítani,segíteni rajta,de alapjaiban az ember nem fog megváltozni.Se 18 évesen se 70 évesen.



28/L

2014. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat:)

en azt hittem h o a legjobb baratnom,nem gondoltam volna h feltekeny ram

2014. aug. 12. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!