Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam meg ezt a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt a feleségemnek úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, házas vagyok 8 éve. Van két gyerekünk, az egyik 4 éves a másik 6. Az elején nagyon szerettük egymást, minden rendben volt. De mióta megszületett a gyermekünk, egyre jobban elhidegültünk egymástól. Nemi élet sincs nagyon. Félre értés ne essék, nem veszekszünk. Csak elhidegültünk. 2 éve elkerültem egy irodába dolgozni, és ott a főnökömmel (aki egyben a közvetlen feletessem is) elkezdtünk fél éve flörtölni, csók is volt. Sőt, egyszer fel is mentem hozzá. De ott is csak csók történt. Nagyon szégyellem emiatt magam. Hogy mondjam meg a feleségemnek ezt? De a nagyobb probléma az, hogy a főnököm férfi. Egyszóval nem olyan kellemes, egyszerű a dolog. Azt se nagyon tudom, hogy most hova tartozom vagy, hogy mit akarok. Szeretem a feleségemet, de érzek valamit a főnököm iránt is. Mit tegyek? F,34

2014. jún. 27. 01:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Nos ha a feleségedtől elhidegültél,akkor talán próbálkozni kéne egy picit hogy javítsátok a kapcsolatotokat.

Ha szeretted akkor a láng az ugyanúgy újjáéledhet,nincs minden veszve,na meg van két gyereked,kötelességed normális családban felnevelni őket.

Erről ahülyeségedről meg vagy hallgass vagy mond el őszintén!Szerintem mond el az a tuti mert így szegény asszonynak nem lesz fogalma arról hogy valami nincs rendben és így esélye sincs javítani a dolgokon.Szóval üljetek le és beszéljétek meg.Ami meg ezt a meleg sztorit illeti...Lehet épp most kalandoztál egy picit,majd elmúlik .Jesszus...Hogyan alakulhat úgy valami hogy smárol a főnökével aki szintén férfi...Esetleg a főnök nyíltan homokos?

A lényeg foglalkozz a feleségeddel és a gyerekeiddel és lehet hogy melóhelyet kéne váltanod.

2014. jún. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem kérj segítseget pszichologustól. Nyilván nem adja a kezedbe a megoldást ő sem, de jobb lesz neked hogy valakivel ki tudod beszélni a dolgot.

Masik dolog h nyilván 'el kell mondanod blabla' de ha nekem ilyet mondana a ferjem gondolkodas nelkul elhagynam.

Tedd fel magadban a kérdést hogy mit szeretnél a csaladod vagy ezt a ferfit/szabadságot/szingliséget stb. Talan ezert is lenne jó elmenni pszichologushoz mert ugy konnyebb donteni. Ha csaladod akkor hagyd ott ezt a munkát bármilyen jól fizet tessék elmenni közös hétvégekre, moziba, csinaljatok kozos programokat öszinten mond el a felesegednek h elhidegultnek erzed a kapcsolatod es h oldjatok meg.. mennyetek akár párterápiára.

Ha nem akarod tovabb a házasságod akkor tedd azt ami boldoggá tesz teged de szerintem nem kéne erre a furcsa útra lépni már 30 felett, de ha megteszed attól még lehetsz jó apja a gyerekeidnek és értékes ember szóval.. te tudod..


Megkérdezhetem h eddig is érdekeltek a férfiak (biztos vannak kamaszkori emlékeid h mi izgatott fel stb) v most ez egy teljesen új dolog?

2014. jún. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Ne mondd el neki!
2014. jún. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ne mondd el.

Valszeg a feleségednek is van már valaki, akivel hancúrozhat, szal a legegyszerűbb az lenne, ha lelépnél és felvállalnád, h meleg vagy, legalábbis min biszex.

2014. jún. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Én is a pszichológust javasolnám,ő sokkal jobban belelát a lelki folyamataitokba, mint mi, főleg, ha őszintén megnyílsz majd neki, hidd el. Bármit rendbe lehet hozni, csak akarat kell és kitartás, mind a két fél részéről. Mindenkinek vannak kiesebb nagyobb botlásai az életben, hát szó se róla, a tiéd most elég nagy volt. Közösen kellett volna beszélgetnetek a feleségeddel...szóval először pszichológus, utána majd ő elmondja a többit. Szerintem meg nem vagy homokos, csak pillanatnyilag be vagy kattanva.
2014. jún. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
A főnököd dolgot ne említsd a feleségednek, ez nem tartozik rá. Feleségeddel viszont beszéld meg ezt a közös szex ill. annak hiánya dolgot, mert talán még lehet rajta segíteni.
2014. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem pedig vállald fel végre, hogy biszexuális vagy meleg vagy. Az elhidegülés egy dolog, az meg egy másik, hogy egy férfi karjaiban vigasztalódsz. Tedd tisztába magad és ülj le a feleségeddel. A vágyat úgyse fogod tudni elnyomni, maximum titokban fogsz férfiakkal kavarni később.
2014. jún. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

Ez két külön probléma. Ne is akard egy kalap alá venni!

Először beszéljétek meg az elhidegülést!


A másik ügy meg egy másik ügy.

2014. jún. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Ez két külön probléma. Ne is akard egy kalap alá venni!

Először beszéljétek meg az elhidegülést!


A másik ügy meg egy másik ügy.


Egyébként a világ legtermészetesebb dolga kéne legyen, hogy a feleséged az az ember, akivel megbeszélsz mindent, ami foglalkoztat - ha nem volnátok elhidegülve persze. Szóval itt valami nagyon nem oké, ha már beszélgetni se tudtok. Én bármelyik haverommal, de még rövid ismeretség után is meg tudok beszélni ilyen dolgokat emberekkel.

Te is meg tudtad velünk beszélni!

A kérdés, hogy akivel összekötötted az életedet, avval még annyira sem vagy bensőséges viszonyban, mint velünk?....

2014. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Egyelőre csak az elhidegülést beszéljétek meg, próbáljátok meg rendbe hozni a házasságotokat. Ha ez sikerül, akkor ez a kis epizód titokban is maradhat, de ha szereted a feleségedet, akkor nyomd el ezt magadban. A férfival való megcsalás megalázóbb, mint egy nővel.
2014. jún. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!