Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok olyan idézeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bara224 kérdése:

Tudnátok olyan idézeteket mondani amiben arról van szó, hogy majd rájössz, hogy mit veszítettél?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT kell ilyen szar, sablonos cuccokkal "bosszútállni"? Mitől lesz neked ettől jobb?
2014. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nagyon szeretne okosat mondani, csak sajnos nem megy.
2014. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
"Mikor finomat eszel, s sanyarú emléke csak a WC-n marad, erős a lélek ki boldogságot arat."
2014. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Naif_Hazazi ***** válasza:
"majd rájössz mit vesztettél":D
2014. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"és majd halálos ágyadon, sok-sok év múlva. Visszasírod e percet, örömest odaadnád lopott életed minden napját, ezért az egyért, ezért a lehetőségért"

http://www.youtube.com/watch?v=A74BUGZSVag

2014. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1:40-től van a videóban.
2014. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Idézetet nem tudok neked mondani, de ha megfogadsz egy tanácsot, szerintem ha szeretted, próbáld meg méltósággal elengedni, ahelyett, hogy fájdalmat akarnál okozni neki, vagy bűntudatot akarnál kelteni benne.
2014. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2014. máj. 20. 20:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Az, ami túlságosan nagy tűzzel lobban fel, ugyanolyan hamar ugyanannak a tűznek a martalékává válik. A tűztől pedig sokan félnek. Megégetni magukat, fájdalmat érezni, sebeket szerezni senki sem szeret. Úgyhogy abban a pillanatban, ahogy véget ér a varázslat, már próbálják is kiverni a fejükből azokat a pillanatokat, amikért élünk, ... lehetetlenbe vágják a fejszéjüket, mert bizony ha valaki hatással van rád, azt nem tudod csak úgy kiverni a fejedből, akármennyire is kontroll alatt akarod tartani az életedet.



Így jobb neked, ha nincs aki megvédjen

Hát mond el őszintén, neked mennyit értem?

Hogy ha könnyen mondtad azt, hogy vége,

Ne emlékezz a rosszra, csak a szépre!


Tudtad, hogy fájni fog, mégis megbántottál.

Én szerettelek, de Te csak kihasználtál!

Egyszer rájössz, hogy én szívből szerettelek,

de akkor már késő lesz, én már elfeledtelek.

A szívem másé lesz, mert Te megtagadtad,

és látod, most már Én nevetek rajtad! :D


Annál a nőnél, aki szeret téged, sohasem fogsz jobb nőt találni.Találhatsz okosabbat, szebbet, ügyesebbet, bevállalósabbat, de jobbat nem! Egyik sem fog úgy csókolni, úgy ölelni, úgy várni és vágyni rád, mint aki szeret. Ebben biztos lehetsz!


Egyszer majd te leszel az én helyemben… Fájni fog. Ezt garantálhatom… Nem lesz halálos, de azt kívánod bárcsak megölne a kín. Ha ez megtörténik szeretném első sorból nézni. Nem foglak sajnálni. Még csak nem is nevetlek ki. Egyszerűen csak nézem ahogy arra vársz, hogy valaki betapasztja az űrt a szíveden, amit egy olyan lány okozott, mint amilyen srác Te vagy. Nem fogok beléd rúgni, de szemem sem fog rebbenni, mikor valaki rád veti a végső csapást. Nem gyűlöllek. Egyáltalán nem. Sőt. Akármit is tettél velem, még mindig ugyanúgy szeretlek. Minden emiatt az érzés miatt van. Arról amit tettél velem, nem akarok többé beszélni. Nem akarok rád gondolni, ezért kérlek, ne keress többé, ne játssz velem, ne mosolyogj rám, ne mondd, hogy szeretsz. Nem akarok mást, csak elzárni a szívem egy kis zugába és elfelejteni, hogy valaha is léteztél…


Remélem tudtam segíteni! :))

2014. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvencem ilyen helyzetre:

"Sajnálom, hogy ennyire szerettelek, és sajnálom, hogy te nem... de leginkább neked kéne sajnálnod, hogy mindebből nem éreztél semmit sem"

Ne küldd el neki, szerintem felesleges ilyesmit egymás orra alá dörgölni, maximum csak szánalmat lehet vele kiváltani. De a lelkednek ez legyen megnyugtató, hogy bár vége lett, de legalább amíg tartott, addig te benne voltál teljes szíveddel, és megélted az érzést. És ez a lényeg. Ha más erre nem volt képes, és nem érezte ugyanezt, az az ő baja.. azzal ő veszített... :)

2014. máj. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!