Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki vann fenn HotDog.hu-n?...

Ki vann fenn HotDog.hu-n? Vélemények az oldalról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
én fentvagyok, régebben többet használtam de ma már csak max megnézek valami idézetek aztán ennyi...
2014. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az még van?
2014. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam, sőt még manapság sem tudom, hogy mire jó, bár néha odatévedtem.
2014. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem de a kutyám fenn van!
2014. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen jobb volt. Ma már elég kevés normális ember van fenn..
2014. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is fent vagyok, de semmi értelme. pasiszemmel nézve még a faék egyszerűségű nők is princess-wannabek. Egyszerűbb szórakozóhelyen ismerkedni, mint levelezgetni valakivel semmitmondó, unalmas témákról.


27f

2014. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. Másról sem szól oldal, mint hogy nők mosolyognak, pózolnak, a férfiak meg bókolnak neki, rejtett társkereső oldallá vált, mondjuk ez szinte minden oldallal így van. Ráadásul egyre rosszabb, kevesebb ott az ember, rengeteg inaktív profil van, sokan évek óta nem léptek be, és egyre több a reklám is, a fórumokon meg csak trollkodnak és nevetgélnek a semmin.
2014. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!