Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért csufitja el magát? Több...

Mért csufitja el magát? Több lent (személyes Facebookra kérem ne tegyék ki)

Figyelt kérdés

2 éve össze veszett a legjobb barátnőjével azóta össze jött egy rocker tetkós pirszinges cingár gyerekel aki szerintem bátorítja ezekre a csúnya dolgokra.


Az elmúlt majdnem 2 évben mióta ezzel a gyerekel van 6db tetkót varatott egy pirszinget a szeme közé és fültágított, most csináltatta a második pirszingjét a szája két oldalához ahol mosolyog és fel tette Facebook-ra "hörcsög... Néven " nálam ez verte ki a biztosítékot... Mi a jó neki ebben, Mért csinálja ezt, vajon isten így bünteti mert annyi fájdalmat okozott nekem és kértem ehhez hasonlót tőle



mai napig kicsit fáj hogy nem voltam határozott és mondtam meg nekk mit érzek de tudom csalódtam volna benne mert senki erzeseire nem érdeklik csak az hogy neki jó legyen, folyamatosan ki használt engem amikor egyedül volt de most már rosz rá néznem, nem hiszem ki fogom bírni segítsetek hogyan xarjam le? Nem akarom öt látni minden nap a suliban



2014. aug. 22. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de a szépség, mint tudjuk, nem egységes fogalom. Van, akinek ez jelenti a szépséget. De válaszolva a kérdésedre, keress egy másik lányt, és el fogod felejteni. Ez a legjobb módja.
2014. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelenta szépség. Ha ő így látja magát szépnek akkor nem tudsz mást tenni, elkell fogadnod. Ne foglalkozz vele. Keress egy másik lányt, őt pedig felejtsd el. Had élje az életét ő is. Az más dolog, hogy öregen,hogy fog kinézni...
2014. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De át tudjátok érezni nekem olyan volt ő mint egy darabka az életemből a lelkemből a kedveségből nem az hogy szerelmes voltam félig vagy vagyok belle hanem kötödtem hozzá, vágytam a naphosszas beszélgetésekre stb. És nagyon szép volt addig amíg ezeket a xarokat magára nem rakata a csávója véget.... Minden tanár mondta neki hogy majd bánni fogja később...

De ő azt mondja nem....

De ha majd ne adj isten a csávója ki dobja ki lesz az-az örült akinek ez a tetkos pirszinges kis pyna kell.... Mert én biztos nem max megxopatni, megbni 1-2x aztán dobni

2014. aug. 22. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el sokan éltek már meg ilyet, hogy összevesztek azzal aki fontos volt nekik, én is többször. Fájdalmas, de már vége, és soha nem lesz semmi olyan mint rég. Ez a miért meg... Miért issza szét magát valaki és lesz egy lecsúszott szar? Miért csapja szét magát droggal valaki és lesz undorító? Ki tudja... Ez a majd megfogod bánni, nyilván igaz, de hiába mondja az ember szinte mindenki akkor jön rá, mikor már késő... Bármennyire is fárasztó klisé, az egyetlen út, ha továbbállsz, és elfelejted amennyire tudod.
2014. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!