Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehettek velem ilyenek?...

Zsebvirág kérdése:

Hogy lehettek velem ilyenek? Hogyan élhetném ezt túl?

Figyelt kérdés
2 éve megismertem egy siket lányt akibe szerelmes lettem. Ez évig titkoltam, csak utalásokat tettem rá amit nem értett. Közben rájöttem, hogy egy teljesen érzéketlen emberről van szó. Végül pár hónapja megmondtam Neki, hogy mit érzek és azt hazudta nekem, hogy Neki nem kell senki majd nem sokkal rá össze jött vkivel. Megismertem az egyik bnőjét is, Ő meg egy depressziós, nyomorult lény. Mikor megtudtam, hogy a siket lány aki nem mellesleg életem 2. legnagyobb szerelme, eléggé kiakadtam és mondtam Neki mindenfélét majd letiltottam és azóta sem beszéltem Vele. 1x találkozni is akartam Vele, de az anyja nem engedte, hogy találkozzon velem, ez is közre játszott abban, hogy nagyon mérges és bánkódott lettem. Egy haverom pedig megismerkedett a nyomorult lánnyal és a történet főszereplőjével is, a hazuggal. Majd mind2 a hazugnak adott igazat és végül a haverom átállt hozzájuk és letiltott, csak fenyegetőzik. Mindent elvesztettem amim volt és életemben nem csalódtam még ekkorát. Hogyan élhetném ezt túl? :(

2014. aug. 25. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem teljesen értem. A siket lánnyal megismerkedtél, beleszerettél, aki elutasított, majd mással jött össze.

Megismerted az egyik barátnőjét (nem tudom eldönteni, hogy cinizmus, vagy tényleg nyomorék). Mit tudtál meg? A depressziós lány a siket lány egyben? Vagy mi? Ha szereted, minek hordod el mindennek? Ha mindennek elhordtad, milyen jogon találkozhatnál vele?

Szerintem ez a haverod, ha neki(k) adott igazat, akkor nem a barátod. Keress más barátokat.

2014. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán nem volt igazad ezért állt melléjük. Bár a történetet nem egészen értem. Ha a csaj elhajtott a nekem nem kell pasi szöveggel akkor nem tetszettél neki. Ezek után mi volt a depressziós barátnővel? Majd a barátod miben adott igazat nekik? Kicsit sok a balladai homály.
2014. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos miután elutasított még beszélgettünk egy ideig, ugye ez az az időszak mikor elutasított és mielőtt rájöttem a hazugságra. Ebben az időszakban bemutatott egy bnőjének, mert azt remélte, hogy össze jövünk, csak az a csaj nekem nem tetszett, mert nyomi, depressziós, ronda és rendkívül szánalmas. De miután kiderült a hazugság utána még 1x kibékültünk és szerettem vna mind2 csajjal találkozni, de a hazugnak, a siketnek, a ,,főszereplő"-nek az anyja nem engedte és ekkor vesztem velük össze végleg.

Mikor kibékültem Velük akkor pedig a haveromnak bemutattam a nyomi bnőt, hátha Neki tetszik, tetszik is meg minden csak a nyomi csaj ellenem fordította, ezért Vele sem beszélek már, elhagyott :(

2014. aug. 25. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

kezd világossá válni. Ha ez a haver simán ellened fordult egy friss ismerős miatt, akkor nem is volt annyira a barátod. Keress új barátokat :)

2014. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen ennyit drámázni? Lépj tovább és kész.
2014. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!