Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élhetném ki magamat? F/22

Hogyan élhetném ki magamat? F/22

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány évben teljes mértékben a karrierem építésére koncentráltam. Most szeretném kiélni magamat. Úgy érzem bármit megtehetek, mégsem tudom mit csináljak. Fiatal vagyok, jóképű, tele pénzzel, csak ötletek kellenek:)
2013. okt. 4. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy R8-ast és szedjél fel pár nőt,meg mennyetek el inni a haverokkal,tarts atom házibulit.De ezeket magadtól is kitalálhatnád.
2013. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit az első írt az sem rossz de mellette esetleg megpróbálhatnál pár hobbit ami tetszik. Gondolj bele csak van valami ami tetszik. Én pl szívesen ejtőernyőznék, versenyeznék pályán vmi jó kocsival (persze csak hobbi szinten) stb de sajnos nem engedi meg az anyagi helyzetem egyiket sem. Vagy motorozhatsz is vagy jetski stb. ha az tetszik. De akár ki is gyúrhatod magad, gondolom ha tele vagy pénzzel akk tellene jó kajákra kiegészítőkre stb. Rengeteg mindent lehet csinálni, ez még csak egy kevés példa amiket mondtam.
2013. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha ennyire nincs ötleted, bele se kezdj! Mert akkor sajnos az életnek ez a része nem neked való. :S Maradj csak a karriernél.
2013. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hm... Én valószínűleg minden hétvégén koncertekre járnék meg kocsmáznék a haverokkal. Ezen kívül sokkal többet foglalkoznék az együttesemmel, próbálnék fellépési lehetőséget szerezni, meg egy kisebb bemutatkozó lemezt felvenni, ami sajna elég komoly anyagiakat igényel. Valószínűleg sokkal több időt töltenék két kedvenc sportommal, a szörfözéssel és síeléssel.
2013. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22évesen tele pénzel? biztos nem kétkezű munkával szerezted,ha csak édesanyádék a segged alá nem pakoltak,egyébként a pénz nem boldogít szindróma.
2013. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5ös amit irt nagyon igaz,hiába van tele az ember pénzzel ha nem boldog....
2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!