Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van olyan, hogy nem...

Nektek van olyan, hogy nem jönnek össze dolgaitok haverodnak meg igen es idegesít, hogy folyton dicsekedik?

Figyelt kérdés
mondhatni egyik legjobb baratom es neki most összejöttek amik nekem nem ezt nem is irigylem de mivel sokat beszelünk zavar ,hogy folyton dicsekedik meg orrom ala dörgöli mikor forditott esetben en nem csinaltam ezt vele azt legtöbbször mar bunkozni volna kedvem amit neha meg is teszek

2014. aug. 25. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
3 szakmám van tényleg nagyon sokat tanultam és képeztem magam érte mégsem ér számomra sokat...húgom még az érettségit se tette le, mert ott hagyta a sulit, mégis van párkapcsolata, sokat van együtt azzal akit szeret...más-más téren vagyunk sikeresek...én is nagyon örülnék ha összejönne egy kapcsolat...de mellette azt is észre kell vennem amit már elértem, hogy nem feleslegesen ment el az eddigi időm...szóval valamiben te is sikeres vagy, még ha nincs is róla papírod/másoknak felmutatható érdembeli eredményed...magadban kell eldöntened neked mi a sikered és ne másokra legyél irigy...ha te is olyan életet akarsz tegyél érte!
2014. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. DE én nem vagyok a barátnőmre irigy, hanem örülök annak, hogy végre boldog. Hiszen a legjobb barátnőm. Ha téged zavar, megpróbálhatod ezt valahogyan elmondani neki, de ne bántsd meg, mert azt fogja hinni, hogy nem örülsz neki, elfordulhat tőled.. Ő most fönt van, te lent, de lesz ez még fordítva is, ne aggódj.
2014. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki valakit irigyel a sikeriért, az valamit nem lát. Azt, hogy az llető mennyit dolgozott a sikerért. Mert a siker SOHA nincs csak úgy, ingyen. Azért tenni kell. Tervezni, helyesen dönteni, és bármi áron végigvinni, amit elterveztünk.
2014. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!