Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm cigizik! Mit...

A barátnőm cigizik! Mit csináljak? Sos

Figyelt kérdés
14 éves lány nagyon jóba vagyunk bár nem vagyunk lb-ék . Egyszer láttam hogy a wcről jött ki és egy öngyujtó és egy cigarretás doboz volt nálla. Pár hete voltunk táborba ott nem vettem észre rajza és mostanába veszett össze egy másik barátnőjével. Nagyon szép lány és ezért félek hogy tönkre teszi magát ! Beszélni nem tudok vele mert letagadja . Sürgős!

2014. aug. 25. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tenned semmit. Már megpróbáltad. Majd rájön, hogy hülyeség, amit csinál.
2014. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nnyira nyomja a szívemet mert nem monddhatom el senkinek mert minden barátnőm ismeri az anyukám pedig az anyukáját ismeri és ezért nem merem elmondani ! :-(
2014. aug. 25. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
A cigizésről nagyon nehéz leszokni...
2014. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem jobban jársz ha elfelejted a "barátnőket" és arra koncentrálsz hogy belőled legyen sikeres, értelmes ember.
2014. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vízipipázzatok! Az közösségi program, ezekben az új kavicsokban nikotin sincs (ezt neki nem muszáj elmondanod), és ugyanúgy megnyugtat, mint a bagó :) Szülinapjára vagy ilyesmi lepd meg egy vízipipával ;)
2014. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a vízipipa is káros
2014. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nehéz leszokni rolla ( saját tapasztalat családból ) és hát eléggé sikeres sportba több első helyezett érme van és nem értem miért rontja el az életét ! :-(
2014. aug. 26. 10:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár ismerősöm aki nagyon egészségesen él,edzeni jár,jó kajákat eszik. De cikizik.


Ez egy rossz függőség,nehéz róla leszokni.

Főleg ha a környezetében az illetőnek többen is cigiznek.


Pl : legjobb barátnőm mondta,hogy letudná rakni a cigit,csak hát szülei és a párja is cigizik,na meg a baráti társaságának jó része is. Így elég nehéz.Szerencsére amikor együtt vagyunk kevesebbet cigizik.Mondván egyedül nem szeret én meg nem cigizek :D


Nem kell vele beszélned.Nyilván tudja,hogy egészségtelen.Inkább azt kéne megtalálni aki vette neki a cigit,mert 14 évesnek sehol nem adják ki!!!

2014. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!