Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért távolodik tőlem az...

Miért távolodik tőlem az egyik legjobb barátom, mert közben lett barátnőm?

Figyelt kérdés
Szinglik voltunk. Én becsajoztam, de távkapcsolatszerű a dolog. Én a barátommal ugyanúgy keresem a kontaktot. Nem hanyagolom. Erre úgy érzem hogy ő kerül valamiert. Holott nekem ugyanolyan fontos a barátság akkor is ha közben lány is lett.

2014. aug. 28. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha ezt megkérdeznéd tőle?
2014. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom neki nincs nője, ezért borult az egyensúly köztetek, elkezdett irigykedni, depressziós lett, stbstb...
2014. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek a legjobb módja ha megbeszéled vele. Mondjad neki hogy attól hogy neked ott a lány is attól még vele is szeretnél lenni. Főleg hogy távkapcsolat még azt se lehet mondani hogy állandóan vele vagy
2014. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem értem csak, hogy a mi barátságunk úgy kezdődött, hogy ő kezdeményezte. Ő volt, aki először írt rám és hívott el, hogy csináljunk privát találkozást és programot is. (Amúgy egy cégnél vagyunk, tehát kollégákként ismertük meg egymást.) A srác szinte meglepő módon közeledett felém, elhívott ide-oda, aztán bennem is kialakult a szimpátia és egy afféle klasszikus férfibarátság vette kezdetét. Az, hogy lett barátnőm, semmit nem változtatott meg. A barátnőmmel keveset tudok találkozni, mert messze lakik tőlem és más az életvitele. Én a sráccal ugyanúgy keresem a kontaktot, szívesen tölteném vele a szabadidőmet. De valahogy kezdem már úgy érezni, mintha "kiestem volna nála a pixisből" távolodik, ráírok, hogy mikor megyünk edzeni (hónapokig minden másnap szinte mentünk) erre nem is válaszol. Ha ír is, tök más dolgokról. Nem vagyunk összeveszve, ha rákérdezek mi baja, akkor azt mondja hogy semmi és ne fújjam fel. Szóval nem értem.
2014. aug. 29. 05:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a barátodat, így lehet, hogy óriási hülyeséget mondok, de abból amit leírtál, nekem az jött le, hogy ez nem az a klasszikus férfibarátság, mint ahogy te hiszed . Szerintem a pasi többet remélt tőled, mint barátság. Most, hogy becsajoztál, bukott a mutatvány, már nem remélhet semmit, így okafogyottá vált a veled való barátkozás.
2014. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na időközben a csaj már nincs, a sráccal viszont nagyon szépen rendeződött a barátságunk. (Össze ugyan nem MELEGedtünk :P de szorosabb lett a barátságunk, mint annak előtte)
2014. okt. 16. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!