Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt az állítóla...

Miért csinálja ezt az állítólagos legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Neki vannak más fiú barátai is rajtam kívül, na és most nyáron elkezdtünk együtt lemenni a srácokkal. Bírom őket, meg ők is engem. Na és a barátnőm meg sose hív le, mindig azt mondja hogy a fiúkkal van.. Tudja hogy egyedül itthon unatkozom, de nem hív le.. Megkérdezni meg nem akarom hogy lemehetek-e velük, mert bunkóságnak érzem.. Megkérdeztem tőle hogy miért nem hív le soha.. És ő azt mondta hogy azért mert meg se szólalok amikor a fiúkkal vagyunk (ez nem igaz, csak van amikor nem tudok az adott témához hozzá szólni) és akkor nem tud úgy igazán velem lenni.. Szerintem hazudik..:( Szerintetek mit tegyek?

2014. aug. 26. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta sor :) , csodálom hogy eddig nem esett le. Ezt amúgy már velem is megcsinálták, meg mást is, de igyekszem nem foglalkozni az üggyel mert nem ér annyit hogy egyem rajta magam...

Úgy néz ki, ez az állitólagos lgjobb barátnőd irigy rád, mert relativ hamar be tudtál csatlakozni ehhez a bandához, és valoszinüleg birtak téged. És na, irigy, mert ez igy szokott lenni.


Van más opció is, de azt alapból kizártam. Az lenne még hogy mondták neki a fiúk hogy nem birnak és csak védeni akar de ezt már csak azért zártam ki, mivel akkor melléd kéne állnia. De nem tette... Ennyi.

2014. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Amúgy ezt egy másik barátnõm is mondta, hogy szerinte féltékeny rám (nem akarom leírni a nevét) 'legjobb' barátnõm.

2014. aug. 26. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!