Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember, aki megirigyl...

Van olyan ember, aki megirigyli a másik életét és rászán több, mint félévet, hogy alattomosan a bizalmába férkőzzön, manipulálja, majd miután kiutáltatta vele a régi barátait, ő pedig összebarátkozott velük, átvegye a helyét? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én most találkoztam először ezzel a jelenséggel és hosszú időbe telt, amíg kibogoztam az igazságot és rájöttem, hogy mennyire meg voltam vezetve végig, de azt még mindig nem értem, hogy hogy lehet valakinek ez ennyire fontos, hogy ekkora munkát fektessen a dologba. A dologhoz még hozzátartozik egy lány is, csakhogy nekem nem volt soha szerelmi értelemben közöm hozzá, szóval indokolatlannak tartom ezt a részét. Talán féltékenység.


20/F



2014. aug. 28. 11:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Átolvasva nem egyértelmű a vége: a lány csak a barátom volt, de arra lehetett féltékeny, hogy mi van, ha a lány irántam többet érez, ezért kölcsönösen megutáltatott minket egymással.
2014. aug. 28. 11:47
 2/14 anonim ***** válasza:
Van bizony. Van aki nem félévet, hanem többet szán rá-főleg ha pénzszagot érez.
2014. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sok-sok pénzszagot.


Ilyet én is ismerek, éppen mostanság vergődik, pedig nagyon biztosnak érezte a helyét:)


Identitáslopás ezt igy hivják. Az USA-ban büntetik.

2014. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jah, meg jellemző rájuk, hogy az eredményt irigylik, a belefeccölt energiához meg tehetségtelenek. Ezért szeretnek mindig a készbe ülni. Jellemző még rájuk:


Sosem tud teremteni.Csak a meglévőt használják addig míg tudják. Mint a sáskák.

2014. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy lehet a legjobban leszámolni vele? Összehívok minden érintettet és tisztázom az egészet, lerántom róla a leplet, vagy ez nem válhat be, mert ravaszabb ennél (mivel már jobban bíznak benne, mint bennem)?
2014. aug. 28. 12:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ennyire lenézel, de talán nem kéne, főleg úgy nem, hogy te vagy a sáska:DD
2014. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2014. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*hogy te vagy a sáska a történetbe
2014. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a sáska a történetben... Nem tehetek róla, hogy üldözési mániád van, de tudtommal nem ismerlek. Szóval vagy segíts vagy ne, azért ne írogass 8 ezer választ, hogy felpontozzam (mert felpontozom mindig, attól függetlenül, hogy mennyi információ értéke van).
2014. aug. 28. 12:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mielőtt használsz egy szöveget, illő lenne, ha tisztában lennél az értelmével is:D Nem árt, hogy ne tünj ostobának:D


Nézz utána, kérlek, hogy mik a tünetei az üldözési mániára. Ne hogy úgy járj legközelebb mint most:DD

2014. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!