Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem miért nem mondja, hogy...

Nekem miért nem mondja, hogy szeret?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó.

Két éve ismerjük egymást, és egy éve a legjobb barátnőmnek tartom, úgy szeretem, mint még soha egyik barátnőmet sem. Úgy érzem, megtaláltam a másik felem, együtt dolgozunk és jól megértjük ott is egymást, illetve természetesen a privát életben is.

Sok időt töltünk együtt, ha baj van, engem hív, minden nap beszélünk, akkor is, ha a munkahelyen találkoztunk és akkor is, ha nem.

De valamiért az érzéseket nem mutatja ki felém, furcsa, nem értem, hogy miért. Először arra gondoltam, hogy ő nem ilyen "érzelemkimutatós", de rájöttem, hogy ez nem igaz, mert például egy ismerősét, aki nem is közeli számára simán átölelt, mikor találkoztak, engem meg például sosem, ha mégis, azt is olyan furán, vonakodva, mintha zavarba lenne tőle.

Összesen 2x volt ilyen, de ha küldök neki egy szép idézetet a barátságról vagy csak épp melankólikus hangulatomban vagyok és mondom neki, hogy olyan jó, hogy van nekem és segít, akkor is csak :* jelet ír vagy azt mondja, hogy "mee too", mintha nem tudná kimondani, hogy neki is ugyanígy.

Nem értem miért lehet ez, hogy velem ilyen, másokkal, akik pedig a mindennapjaiban sokkal kevésbé vesznek részt pedig sokkal könnyebben engedi el magát, könnyebben "ad".


Szerintetek?



2014. aug. 29. 09:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Aki lehord azokkal ne foglalkozz.Ez az oldal szereti kiforgatni az embereket -.-



Ahogy olvastam a kérdésesedet olyan mintha én meg legjobb barátnőmről szólna.

Barátnőm nekem is nagyon olyan írja, mondja szeretlek, meg szívecskék ölelget,puszilgat stb.


Én viszont kevésbé fejezem ki,pedig lehet jobban szeretem őt mint ő engem :D


Igazából én sose mutatom ki az érzéseimet.Ez lehet neveltetés is,meg jellembeli tulajdonság is.Na meg sose volt ebben részben,hogy puszi,ölelés szív.Eddigi barátnőim nem ilyenek voltak.Aztán jött ő és mintha nem tudtam volna hogy reagáljak bizonyos helyzetekre.Bár nem tudom,hogy barátnődnek eddig milyen élete volt,milyen bnői voltak ,meg milyen a jelleme.


Én is a nem közeli ismerősöket találkozásnál megölelem,meg puszi,DE azért,mert rég láttam őket.Közeben csak kamu ez egész. Egyszerűen szokássá vált a mai világban akit rég láttunk ölelés vagy puszi.Most ha nekem így köszönnek nyilván viszonozni fogom.


Barátnőmmel meg napi szintes a kapcsolatom,minden nap találkozunk együtt vagyunk.Én igazából ezt az ölelkezést,pusziszkodást azért nem csinálom minden egyes nap,mert mindennap együtt vagyunk.Ez olyan mintha ha itthon lennék és minden nap ölelgetném az egész családot,mert szeretem őket. Csak akkor amikor érzem,hogy szükségük van rá akkor adok puszit,meg ölelést.Időnként csak úgy jól esik megölelni meg puszilni vkit,hát megteszem. Legyen az családtag vagy a legjobb barátnőm :)


Elköszönésnél pusziszkodunk általában.De nem mindig.

Ha szomorú vagy idegileg ki van én akkor szoktam ölelgetni meg puszilgatni.Ilyenkor tudom,hogy szüksége van rá.


Most pl 6 napig kint volt külföldön ma jön vissza M.Ora hát találkozok vele szét puszilom meg ölelem az fix :D


Barátnőd olyankor se viszonozza ha pl több napig nem beszéltek,nem találkoztok vagy szomorú vagy,vagy idegileg ki vagy stb???



Ja még eszembe jutott,hogy amikor csak úgy ölelném meg a barátnőmet akkor én is zavarban vagyok,de nem tudom miért.

2014. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!