Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális hogy így gondolja? Vagy ezeket csak azért mondja mert túlságosan szeret?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, barátom 22 éves. December óta együtt vagyunk. Sajnos volt egy "rocker, fekete, pia" korszak az életemben ami tavaly történt. Tavaly 1 hónapig (augusztusban) jártam egy fiúval, akivel le is feküdtem, vele veszítettem el a szüzességemet. Aztán rájöttem hogy az a fiú szeretett engem, de igen rövid idő volt, szakított velem. Aztán decemberben összeismerkedtem a nagy Ő-vel, igazán szeretjük egymást, megbecsüljük egymást, igaz néha néz lányokat az utcán, de ezt még úgy ahogy elnézem neki (bár néha zavaró tud lenni, mert ilyenkor csúnyának érzem magamat mellette.) Amikor összejöttünk, ő még szűz volt, mert ő "vár az igazira" fajta. Én vettem el neki, de sajnos ő nem vehette már el nekem, mivel azelőtt 4 hónapja vesztettem el...2-3 hónapja pár veszekedés volt ebből, hogy "mégis hogy tehettem ilyet hogy 16 évesen összefekszek valakivel, és meggondolatlan vagyok..." és "ő bezzeg tudott várni 21 éves koráig amig elveszik neki"...És akkor leosztottam hogy most én honnan tudtam volna hogy az a fiú szakitani fog velem és 4 hónap múlva vele fogok összejönni? Amikor nagyon összevesztünk olyanokat mondott nekem hogy "mivel én tudom milyen mással is, ő is kiváncsi lenne rá"...Mondom akkor most ő meg fog csalni engem??? Ezek a viták csak 2-3 hónapja voltak. Kapcsolat eleje, és most minden tökéletes. Félek hogy elmegy és lefekszik egy lánnyal...de nem nézem ki belőle az az igazság. Szerintetek vegyem őt komolyan vagy csak ez egy tipikus fiú hiszti? Fiúk, lányok, köszönöm a választ előre is! :) (Azt hozzá teszem hogy heti 4-5 alkalommal látjuk egymást, tényleg szeretjük egymást, mindig elcsábitjuk egymást amikor együtt vagyunk, szeret engem, én is őt.)

2014. aug. 19. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már rég kidobtam volna, ha ilyeneken hisztizik, te jó ég...

És mi lesz vele a következő barátnőjénél? Nála is hisztizni fog, vagy mi a szar?

Rettentően gyerekes barátod van, a leírás alapján simán kinézem belőle, hogy félrek**rt, azért hagyta abba a hisztit.

Normális ember ezen nem vitázik...

2014. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Tipikus fiú hiszti? Az még is milyen, világosíts fel kérlek.
2014. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
eléggé régi módi tipus, mármint csak gondolkodásba, de nem akarjuk elvesziteni egymást, szerelmes vagyok belé, szerintem inkább én voltam a h*lye hogy egy vadbarommal anno összefeküdtem...őt is szerettem, nem tagadom, viszont nem volt nevezhető szerelemnek.
2014. aug. 19. 14:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Értsétek már meg, hogy nincs olyan, hogy nagy Ő, pláne nem 16 évesen! De ha létezik is ilyen, akkor sem az az antennapö_csű lesz az, aki ilyeneken hisztizik veled.
2014. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Héé! Ne magadat okold már. A palid primitív egy kicsit, de attól még szerethetitek egymást.
2014. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tipikus fiú hiszti=változz meg/szokj le róla/ne csináld már...

egy fiú miért nem tud egy normális kinézetű csajt elfogadni úgy ahogy van? Miért kell a plázabitch-ekhez méregetni a csajt?

2014. aug. 19. 14:52
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves Brokkoli :) Én 18 leszek 2 hónap múlva, nem tudom milyen 16ról beszélsz
2014. aug. 19. 14:52
 8/17 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy nagy ő :) egyik barátnőm 12 évesen jött össze a mostani barátjával...nahát, 5-6 éve együtt vannak. Akkor minek nevezzem? Szimplán ágyasnak?
2014. aug. 19. 14:54
 9/17 anonim ***** válasza:
én kidobnám... nekem senki ne hisztizzen azon, h kivel voltam, kivel nem. és nem, emiatt nem vagyok r..banc.
2014. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, belekavarodtam már itt a számokba. :)


--


Hogy minek nevezd őket? Szerelmeseknek, akik még normálisak is. Ritka dolog ám... :) Én abban hiszek, hogy vannak nagy szerelmek meg kis szerelmek, de olyan, hogy nagy Ő nincs. Csak sok időbe telik újabb nagy szerelmet találni.

2014. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!