Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érjem el hogy azok az...

Hogyan érjem el hogy azok az emberek akikre én barátilag tekintek, ők is így tekintsenek rám?

Figyelt kérdés

én próbálom pár "barátomat" elhivni néha városba, diszkóba, de valahogy nemigen érnek rá.. egy olyan "barátom" sincs, akivel úgy érzem, hogy bármit megbeszélhetek..

valamiért nem bíznak bennem az emberek, és talán ezért nem jön senki se nekem a problémáival, sőt, még a sikerélményekkel se jön senki, pedig néha jól esne.. lehet hogy a mai fiatalok cikinek érzik, ha beszélnek a bajaikról?..jó, oké, ezt még megtudom érteni, de azt hogy senki nem tekint rám úgy mint akinek a sikerélményt is elmondhatná, ezt már nem értem miért..

17/F


2014. szept. 2. 00:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!