Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az embernek miért van szüksége...

Az embernek miért van szüksége barátokra?

Figyelt kérdés
Ha lehet, hozzatok minél több érvet.

2014. szept. 2. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Tévedés, nincs szüksége. Kapcsolatfüggőknek van szüksége kapcsolatokra.
2014. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legyen kivel megosztani az örömöd bánatod a gondolataidat.. Nem igaz hogy a kapcsolat függőknek van szüksége barátokra.. Szerintem mindenkinek, csak kisebb vagy nagyobb mértékben. Aki magának való az nyilván nem fog sokat másokkal lógni, ha kínosan érzi magát...
2014. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bele van programozva az emberbe, kibe kevésbe másba jobban. Akibe jobban az akárhogy akarja , ha el akarja fojtani a kapcsolat hiányát rosszabbul fogja érezni magát.

Bátyám pl rohadtul barátfüggő, depressziós ha épp nem érzi, hogy számít valakinek,nem tud ellene mit tenni, ha viszont társaságba mehet rohadtul elemében van, bele van programozva. Nekem meg az egész teljesen mindegy, emberekkel teljesen jól tudok kapcsolatot teremteni, hangot megtalálni, önbizalomhiányom sincs, még sincs 1 barátom sem, egyszerűen nem érzem szükségét, sem hiányát, nincs időm, energiám rá, és így vagyok teljesen boldog. Hálát adok hogy belém nincs programozva hogy csak kapcsolatok fenntartásával lehet béke a fejemben:P

2014. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A leírtak alapján, nem úgy tűnik, hogy az embernek szüksége van barátokra , vonatkoztassunk el, hogy ki milyen. Jól gondoltam akkor. Sok barátom megváltozott a rossz irányba , ezért szeretném megszüntetni a kapcsolatot velük. Boldogulni fogok akkor nélkülük :D.
2014. szept. 3. 16:28
 5/5 anonim válasza:

én a volt barátaim nélkül jobban boldogulok mint velük, kicsit olyan mintha eddig visszatartottak volna:D

viszont ha az ember talál olyan barátokat akik inkább előrevisznek, mintsem hogy visszafognának akkor érdemes velük barátkozni:)

amúgy én is eléggé magamnak való vagyok...jelenleg 1 barátom van, azzal se töltök vmi sok időt :D

2014. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!