Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? bővebben lent.

Mit tegyek? bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet elég szegény vagyok és van egy pár barátom akik jobbak anyagilag. Folyton bulizni, kocsmázni stb. hívnak és nincs annyi pénzem, hogy hetente járjak + azta kevéske megkeresett pénzemet is nem szeretném ezekre költeni (próbálok besegíteni a családi kasszába) A szüleimet meg nem szeretném ilyen dolgok miatt lehúzni. Nem igazán tudják, hogy milyen helyzetben vagyok, (középsulit végezzük) nem voltak még nállam. Eléggé szégyenlem a helyzetemet.

2014. szept. 3. 18:36
 1/1 anonim válasza:
Ne szégyelld!Nem tehetsz róla,mndig lesznek társadalmi rétegek az anyagiak terén is..szerintem mondd el a szüleidnek.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy húzd le őket teljesen,csak beszélj velük erről,mert lehet tudnak olyan ötleteket adni,amik segíthetnek.És ha feltétlen szükséges akkor nem szégyen kérni tőlük (persze nem rendszeresen csak ha tényleg szükséged van rá)..másnem úgy,hogy megszabsz egy határidőt,mikorra adod nekik vissza.Persze ez csak az én véleményem :)
2014. szept. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!