Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak kihasznál, én meg eddig...

Csak kihasznál, én meg eddig észre se vettem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hosszu lesz de megpróbálom övidre fogni, van egy "barátnőm", kb 1 éve vagyunk barátok, kedves, rendes, nagyon nehéz élete van és elég szegények.

A baj az, hogy én kedvelem, de most tudatosult bennem az, hogy már lassan 1 éve kihasznál.

A dolgok nyáron durvultak el, a lényeg az, hogy ez előtt is kölcsön kért néha ruhákat (kb 4 mérettel nagyobb nálam), de elszemtelenedett, rengeteg ruhámat "elkérte", ugy kezeli, azt hazudja hogycaz övé, én hülye meg nem mondtam nemet mikor elkérte. Igen, én is hibás vagyok. Most kiakadta mert nem vittem neki a ruhámból amikor rám parancsolt, hogy vigyek neki, és most még neki áll feljebb, hogy én visszaakarom kérni ami még nála van. A szemembe hazudik, magát állítja be áldozatnak.


Szerintetek mit csináljak?



2014. szept. 4. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne is találkozz vele többet ez a tipikus "meg tehetemmert nekem rosszabb az életem". gusztustalan az ilyen.
2014. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trafó1 ***** válasza:

Koptasd le.

Már rég meg kellett volna tenned.

2014. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még van nála holmim, de anyukám azt mondta, hogy ez ne érdekeljen és írjam meg neki amit akarok mert találkozni nem hajlandó csak ha ő akar, anya azt mondta az se érdekli ha a cuccom ott marad de ezt rendezzem le vele.
2014. szept. 4. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki ha jót akarsz magadnak. Volt ilyen piócám, és csak azt sajnálom, hogy nem korábban tettem, az ilyen szitun mint amit te irsz is végig mentem, én sem tudtam nemet mondani.
2014. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagytad, hogy a fejedre nőjjön.. Légy Te az okosabb, és küldd el a p*csába, önző liba az ilyen.
2014. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tisztázd vele,hogy nem vagytok barátok.De semmiképp ne állj bosszút.Épp elég neki, hogy elvesztett egy barátot
2014. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!