Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-lány barátságról lenne...

Fiú-lány barátságról lenne szó. Tényleg ennyire félreérthető?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel több mint négy éve vagyunk nagyon jó barátok. Viszont, most, hogy vége a giminek, az összes közös barátunk azt duruzsolja a fülembe, hogy miért nem jövünk már össze végre? Pedig a mi barátságunk kimondottan a szellemi partnerségen alapul - egyikünk sem az az ölelkezős-puszilkodós típus, sőt, én már jó ideje nem puszit kapok tőle, hanem "lekezel" velem (így alakult).Úgy tekintek rá, mint egy unokatesóra, és egyáltalán nem vonzódom hozzá, mint férfihoz. Amúgy sok fiú haverom van, de akire azt mondom, hogy tényleg barát - az ő. De ennyi: itt a vége - barát és kész. Különben neki állandóan vannak barátnői, és ők sem féltékenyek miattam... Szóval nem értem, hogy miért látnak bele többet a dologba, így gondoltam, hogy megkérdezem itt is a népet, hogy ez tényleg ennyire félreérthető lenne és csak én nem veszem észre?

19/L



2014. szept. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj ismerős a helyzet, nekem is fiú a legjobb barátom és állandoan csesztetnek miatta a többiek hogy miért nem járunk meg ilyenek :/ Pedig nincs köztünk semmi csak barátság.
2014. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek akik többet akarnak bele látni az ilyen barátságokba. Nem kell velük foglalkozni. :D
2014. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Életem szerelmével így ismerkedtem meg. Beválik az igaz barátság eléggé.
2014. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem: megismerkedtem egy fiúval, akivel azóta tök jól kijövünk, de csak baráti szinten. Feltettünk egy! azaz egy darab közös képet facebookra és aznap vagy 10-en rám írtak (olyan emberek akikkel ezelőtt évekig nem beszéltem), hogy miért nem számoltam be az új pasimról.

Egyébként a kép címe 'friends' volt...

2014. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos te 19 vagy és lány. Ha megsúghatok Neked valamit, ha nem ő életed szerelme, fel ne áldozd azt a tudást, amit általa kapsz a pasikhoz, egy futó vagy kicsit hosszabb kaland oltárán. Tartsd meg barátnak, az egész életednek jót tehet.

De aki ezt mondja neked, az a nőt látja benned, az tuti - lehet hogy csak saját maga számára, de 19 évesen lehet nem vagy még tisztában minden helyzetben önmagaddal - lehet előjön akkor is, mikor nem veszed észre.

Tuti erős a női kisugárzásod, ide érzem.

2016. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!