Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik és tegnap elhívtam találkozni, de még semmit beszéltünk meg (hol, mikor). Ha megint én írok neki, akkor az túlságosan félreérthető?

Figyelt kérdés

a félreérthető alatt most arra gondolok, hogy rájönne, hogy tetszik nekem. nem szeretném, hogy már tudja.

előre is köszi a válaszokat!



2013. nov. 12. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván egy idiótával van dolgod ha eddig nem jött rá.Hacsak nem meleg vagy és egy sörre hívtad az áldozatod.
2013. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még két hónapja azt mondta, ne legyen köztünk semmi. de egy utolsó próbálkozást még be szeretnék vetni (megcsináltam a kedvenc kajáját) és elhívtam.
2013. nov. 12. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
De meleg vagy ugye?
2013. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, lány vagyok.
2013. nov. 12. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ezt a fiút, főleg mert két hónapja már egyszer lerázott, és ha azóta sem keresett, elég reménytelennek tűnik. Ne járasd le magad azzal, hogy ide-oda hívogatod. Találsz majd mást, aki értékeli, ha a kedvenc ételéd főzöd. :)
2013. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És az étel meleg?
2013. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valaminek muszáj melegnek lennie!
2013. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hűvös időkben kell valami meleg.
2013. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Palócburgonya leves és rántott pulykamell sajttal, sonkával töltve. remélem elég meleg! :)
2013. nov. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!