Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg bunkóság, hogy lemondo...

Tényleg bunkóság, hogy lemondok minden programot a szálkásítási időszakom miatt?

Figyelt kérdés
Senkivel nem vagyok hajlandó elmenni, ha tudom hogy olyan kaja is lesz, amit most nem ehetek. Szinte minden lehetséges nyári programot is lemondtam, és passzoltam egy esküvőt is.
2014. szept. 5. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit. Ilyenkor nem kell ott enni. Megtisztelni azért jó lett volna az esküvőre meghívókat. ;)


Mit szabad ilyenkor enni egyáltalán?

2014. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet kifejezetten változatosan is étkezni, de én csak rizst és csirkemellet eszem.
2014. szept. 5. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
na hát esküvőn szokott lenni rizs is meg csirkemell is :D
2014. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahol bunkóság mert ha valakivel elmész nem kötelező hamburgert enni darálékból készült húspogácsával, azonban tudnod kell hogy nem 1 nap miatt lesz rossz a forma.

Ha nem versenyzel, butaság nem meginni egy pohár kólát, vagy elnyalni egy fagyit.

22F

2014. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából aznap pont edzettem:)
2014. szept. 5. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. és 3. vagyok


Na, legközelebb ne csinálj ilyet. Mert nem fognak hívni. Egyensúly. Rendben van, hogy kevesebb programot vállalsz be, de ne ess át a ló másik végére.

És ha ott vagy egy rendezvényen ott is meg tudod válogatni, hogy mit eszel/iszol meg. :)

2014. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság, amennyiben normális emberekről van szó, és megértették volna, ha nem eszel - és erre azért van esély.

Most a héten megyek pont vendégségbe, ráadásul új ismeretség, mégsem utasítottam el a meghívást, pedig nagyon komolyan veszem én is a táplálkozást (jó, most épp nem annyira szigorú időszakomban vagyok, de a clean eating alap). Úgy vagyok vele, hogy ha lesz olyan, ami belefér, akkor csipegetek az udvariasság kedvéért (elvileg főtt tojás meg saláta lesz), ha meg nem akkor gyomorfájásra hivatkozva csak inni fogok, de a látogatást akkor sem mondom le.

Te gondolom ismerősökkel nem találkozhattál, pedig nekik elmondhattad volna, hogy mész, de nem eszel mást a saját ételeiden kívül, nem hinném, hogy ez bárkit is megrázott volna. esküvőn meg mindig van csirkehús, bár az is igaz, hogy nem feltétlen úgy elkészítve, ahogy azt megennéd. Viszont közeli ismerős esküvőjét lemondani mindenképp durva csak a kaja miatt.

2014. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az ilyen embereket konkrétan egy egoista p*csnek tartom, nem barátnak.

Vannak dolgok, amik teljesen megérthetőek, sőt néha-néha még az is belefér, ha őszintén elmondja, hogy nincs kedve vagy jobb dolga van.

De aki egy egész nyarat sztornózik szálkásításra hivatkozva, pláne ha még valami közeli ismerős esküvőjét is lemondod, akkor tényleg nem értem, hogy neked mit jelenthet a "barátság". Ha már ilyen egyszerű dolgokban se lehet rád számítani, akkor mi lenne, ha bajban lenne az egyik barátod?


Ez színtiszta egoizmus...

2014. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hozzáállás. Én nem enni megyek programokra, sőt anyóshoz sem (pedig ez nehéz, mert remekül főz :D), úgyhogy abszolút semmi problémát nem okoz az olykor érdekes táplálkozásom...

Ha nagyon fontos, ritka, hosszú program, ahol az evés szinte elkerülhetetlen (pl. esküvő és lakodalom), akkor akár tarthatok egy kivételes (persze azért nem ereszdelahajam) napot is, nem fog történni semmi... Tisztelem a saját szabályaimat, de a túlzott merevség se jó.


Ó s még valami.


"olyan kaja is lesz, amit most nem ehetek"

IS. Hoppá. Az nem elég, hogy van rendes étel és minden szép... Ha van olyan IS, ami nem csirke vagy rizs, akkor már borul a bili? Hogy mer ott incselegni valami más étel? Bocs, de ezt csak így tudom értelmezni...

Igaz, én nem erőszakolok magamra semmit, én gond nélkül tudnék órákig nézni csokis fánkokat is, még csak nem is vágynék rájuk, az én életem nem róluk szól...

2014. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!