Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Különbözhetnek ennyire?

Különbözhetnek ennyire?

Figyelt kérdés
Ismerek két csajt, egy petéjű ikrek. Az egyikük pozitív,optimista,felelősségteljes,komoly, tudálékos, a társaság központja,merész, vezető. A másik zárkózott,csendes,nyugodt,nem sok minden érdekli de nagyon jó vele beszélgetni ha ritkán megszólal. Öltözködésben is, általánosban még egyforma ruhákat hordtak most meg, utóbbi szinte csak fekete,szürke afféle rocker stílus, a tesója meg csini,csajos,tipegős tűsarkú,kihívó ruhák stb. Oké hogy ikrek de azért még se egyformák de létezik hogy ennyire különböznek? Amúgy jóban vannak, már amikor mert akiről először beszéltem eléggé elnyomja a másikat.

2014. szept. 6. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
lehetséges :D hasonló a helyzet az én ismerőseim közt :D szinten ikrek,külsejük kiköpött egyforma, a személy leírás is,először azt hittem azokról beszélsz akiket ismerek csak a másik öltözködése nem volt annyira odaillő,na lényeg,szerintem lehetséges :D
2014. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hisz a végén kvázi megválaszoltad a saját kérdésedet! Egyik elnyomja a másikat - ez a válasz. Plusz az, hogy azért, mert testvérek, sőt, ikrek, sőt, egypetéjűek, még két különböző emberről beszélünk. :) Szóval nem olyan megdöbbentő és ritka az 'esetleírásod'. :)
2014. nov. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!