Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A török férfiak párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A török férfiak párkapcsolatban miben különbözhetnek a mi "európai" pasijainktól? Még ha egy nyitott ember is?

Figyelt kérdés
nagyon rég beszélek ismerkedek egy török fiuval, ő nem hisz az iszlámban sem, csak Istenben. eléggé nyitott elme. de amióta bevallotta h szeret, már ha írogatunk neten este nem köszön el tőlem azelőtt mindig egy jó éjt-et írt.(elég fura) és még bárhova el utazott nem búcsúzptt el tőlem. ez vmi szokásuk vagy csak bunkó?

2012. máj. 1. 21:36
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
48%

semmiben sem!


ne a török sorozatokból indulj ki hogy ott mindig mindenki sír..és mindenki szerelmes

2012. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szimplán bunkó szerintem.
2012. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:D nem nézek sorozatokat, nem onnan indultam ki. csak amióta ezt bevallotta mintha feldékenyebb lenne velem kapcsolatban. és azóta nem búcsúzik el tőlem sosem. még ha hetekre is utazott el. mióta mondtam h nekem is nagyon szimpi. olyan mintha elkönyvelte vna h már nem kell teperni. és azóta így vagyunk, nem köszön el és még a szülinapomat is elfelejtette.:(
2012. máj. 1. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Törököknél csak azzal kell vigyázni hogy ne olyan fundamentalista iszlám mániás embert fogj ki mert azok retartdáltak.De úgy általánosságban ugyanolyanok mint az európaiak , főleg azok a törökök aki ny.Eu-ban élnek.
2012. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem ő egyáltalán nem is hisz az iszlámban, csak Istenben. nem vallásos. csak hát ez fura nekem h ha megharagudtam könyörgött meg minden h bocsássak meg. de am van h totál elfelejt mindent. ez pasi szokás?:D. csak azt hittem vmi szokása h amióta szeret sosem búcsúzkodik...
2012. máj. 1. 21:46
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem írogat másoknak is :/ ha érdekelnéd kedvesebb lenne!
2012. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
lehetséges. elég bonyolult. de az oldalán is mindenhol az én videóim vannak meg kiírta érdeklődésnek nevem. ezzel is bizonygati h mások látják ezt és én érdekllem. Fura a pasi.
2012. máj. 1. 22:08
 8/13 TijuMK ***** válasza:
100%
Nekem is volt török barátom, de igen rövid ideig, nagyon nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, tőlem mondjuk elköszönt este, de konkrétan saját magába volt szerelmes, még a mobiljában is a háttérképe a saját neve volt. Ő se hitt az iszlámban, de még Istenben sem, engem meg mindig jól lefikázott mert én meg hiszek. Igazából kölcsönösen egymás agyára mentünk és kb. csak az ágyban értettünk egyet, úgyhogy örülök hogy már megszabadultam tőle. Viszont vannak más török barátaim is, akik meg teljesen rendesek, csak mint pasik észre sem veszem őket, szóval az alapján mert török nem különbözik az európai pasiktól.
2012. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tijumk, köszi a válaszod:) nem tudom, mink az Istenben való hitünk és minden más terén is tökéletesen eggyetértettünk, már-már lelkitársakként. csak ez a fura viselkedése a nem elköszönése,meg ezek az elfelejtései. hát remélem minden rendben lesz :)
2012. máj. 2. 11:13
 10/13 anonim válasza:
100%
Nekem is volt egy török pasim aki éppen kurd volt és nyugat Európában él. Én hollandiában élek törökökkel körülvéve. Annyit tudok mondani nagyon tudnak udvarolni és miután megkapnak vagy érzi te is érzel már iránta valamit, akkor sajnos szeretnek megfeledkezni rólad. Szerencsére én még idejében le tudtam nagyon nagyon nehezen rázni. Nem történt meg a dolog. Ráadásul szeretnek egyszerre több nőt tartani. Én azt mondom soha sem kezdek többé török pasival.
2012. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!