Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudom vele elengedni...

Miért nem tudom vele elengedni magam? Több lent.

Figyelt kérdés
van egy legjobb fiú barátom és nem tudom miért nem tudom elengedni magam...vagyis korábban volt egy masik legjobb fiú barátom és vele annyira elengedtem magam annyit hülyültünk baromkodtunk röhögtünk de sajnos elköltöztek a szüleivel:(...ezzel a másik barátommal tiszta más vagyis vele is szoktam röhögni de előtte nem tudok annyira szabad meg elengedett lány lenni hanem inkább vissza fogom magam. Ja és ez csak barátság én nekem nem vagyok szerelmes belé meg szerintem ő se belém
2014. szept. 8. 17:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a nekem nem kellett volna
2014. szept. 8. 17:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Mióta ismered?


Én amikor legjobb barátnőmet megismertem sokáig nem mertem magam elengedni,de inkább csak azért,mert nem tudtam,hogy reagálna ha így meg úgy viselkednék.Aztán annyiszor mondta,hogy nyugodtan engedjem el magam.Aztán ahogy telt az idő.Szépen lassan egyre felszabadultabb lettem.Olyan szinten,hogy a nyílt utcán is táncolok vele!

Pedig 1,nincs ritmus érzékem,2 ááá mindenki lát :D

De vhogy ha vele vagyok akkor nem érdekel más véleménye,eltudom magam engedni :))


De ha már elég rég ismered és úgy nem mered elengedni magad akkor nem bízol meg benne eléggé szerintem.

2014. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!