Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Irjak neki mégegyszer? Ti mit...

Irjak neki mégegyszer? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy illető, akivel eléggé jóban vagyunk, fb-on is ha irogattunk, mindig tök kedvesen, aranyosan nyilvánult meg. Multkor ráirtam, hogy "szia, hogy vagy?" éppen online volt ő is, rögtön látta is az üzimet, azonban nem irt vissza. Pár nap mulva se. Most egy kicsit nem értem hogy mi van, ugyanis nem tudom hogy haragszik-e valamiért, vagy miért nem reagált vissza, ez nem szokott rá jellemző lenni.....

Szerintetek, ilyen esetben, mi a jobb megoldás? Irjak neki mégegyszer, kérdezzem meg hogy minden rendben-e, nincs-e velem valami problémája, vagy hagyjam, hogy magától jelezzen, amikor eszébe jut? Mert nem akarok hisztisnek vagy akadékoskodónak sem tűnni, márészt viszont eléggé bánt, hogy ugymond levegőnek nézett.....szoval ti ilyen esetben mit szoktatok tenni, ill. mi lenne a legjobb megoldás? Ja, és mostanában személyesen nem tudunk találkozni az illetővel....


2014. szept. 9. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fontos lennél neki, akkor nem szarna le és nem lenne olyan bunkó, hogy nem ír vissza. (talán elfelejtette, de ez csak feltételezés)

Szerintem hagyd a francba. Én biztos nem írnék neki. Válaszra se méltat... Nagyon nem szeretem az ilyen embereket.

2014. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy csak elfoglalt. Én is volt, hogy elolvastam, de nagyon fáradt voltam es nem írtam ilyenkor vissza. Várd meg a hétvégét, lehet csak elfelejtette a jelszavát vagy valami.
2014. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!