Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes ilyenekkel barátkozni?

Érdemes ilyenekkel barátkozni?

Figyelt kérdés
Elhívnak magukkal ilyen helyekre,de kiröhögnek a hátam mögött meg szivatnak.Pl.elhívtak a strandra,ott is ebédeltünk,én késöbb végeztem,de nem vártak meg,hanem felálltak és 5 méterről kiabáltak,hogy menjek már.Meg a papucsomat is elhajították.Meg egyszer voltunk koncerten,egy padon ültünk,amire ráraktam az innivalómat ott meg azzal szórakoztak,hogy azt próbálták lelökni meg kiburítani.Érdemes ilyenekkel barátkozni?

2014. szept. 10. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen érdemes. Nagyon kedvesnek tűnnek, tehát nem értem hogy mi a problémád.
2014. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Olyanokkal akik csak azért hívnak el bárhova is, hogy nevetség tárgyává tegyenek? Hát...
2014. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most te se kérdezted komolyan ugye?
2014. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a te társaságod az biztos. De szerintem csak komolytalankodnak. Ha te szívatnád őket akkor nem vennék komolyan és veled együtt nevetnének.
2014. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de csak azért hívnak el mert nincs jobb dolguk, mint egyesekből hülyét csinálni. Nem érdemes.
2014. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen.
2014. szept. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazán jóindulatúak, tényleg. Imádnak téged, nagyon jófejek veled...persze barátkozz csak velük, igen, ez a legjobb döntés.....Ember! Ugye ezt nem komolyan kérdezted?
2014. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is belekerültem egy ilyen csapatba sajna, de szerencsére már jó távol kerültem tőlük.

Folyton kiforgatták a szavaimat, kibeszéltek, piszkáltak.... de bulizni meg elhívtak mindenhova, unszoltak, hogy menjek, de tudtam, hogy ott is csak ugyanazt csinálnák velem, amit alapból is tesznek.

Nem érdemes, SŐT, káros az ilyennel egyáltlán szóba kerülni

2014. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én még alapiskolában kerültem ilyen helyzetbe...

és mi lett belőle?

Igazgatói megrovás iskola területén való verekedésért

szóval...ne nagyon

2014. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!