Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neten barátkozni rossz dolog...

Neten barátkozni rossz dolog hosszútávon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a barátság az ugye alapból jó. De ha egy magányos, rosszkedvű, depressziós ember, akinek élőben nincsenek kapcsolatai vagy csak nagyon felszínesen, mert túl zárkózott és félénk, aztán összebarátkozik valakivel vlamilyen oldalon és mondjuk 1-2 hétig megy a nagy barátság, minden ok, aztán nem válaszol többet az a valaki és akkor rájön, hogy hihetetlenül magányos és borzalmasan érzi magát és azon gondolkozik, hogy fog e még írni az a valaki vagy mit csinált rosszul, hogy nem akar vele többet beszélgetni és tök szánalmas, hogy lehet, hogy neki nem is jelentett semmit ő meg már kb sírt miatta.

Igen, irhattam volna E/1- ben is. :/ Mással volt már ilyen? Depis embereknek nem kéne neten ismerkedniük, mert egy ilyen dolog után csak még mélyebbre kerülnek??



2014. szept. 7. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt már én is átéltem többször és már belefáradtam.
2014. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Figyelj nekem 2 netes barátnőm is van.:)

Egyiket még anno 10 éve ebneveldéről ismertem meg a másikat fuh már nem is tudom h és mindkettővel a mai napig beszélünk.:)

Ha van kedved írj rám most én sem vagyok a fénypontban szívesen adok neked tanácsokat vagy bármi.:)

2014. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz dolog, a legtöbb kapcsolat előbb utóbb megszakad, ez közegtől független. Neten több emberrel van lehetőséged beszélni, az egyetlen hátránya, hogy nem találkozol azokkal, akikkel még csak nem is beszélnél, ha nem lenne net(mert pl a világ másik felén él).
2014. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, de ez egy érzelmileg instabil embernek mennyire tesz jót, ez volta kérdés.

Egyébként épp egy világ másik végén élő embert kedveltem meg annyira, hogy rossz, hogy már nem beszélünk.. na de mindegy hülyeség volt az egész :/

2014. szept. 7. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg beleszerettem egy lányba, akivel élőben csak egyszer találkoztunk, de már 1 éve annyit beszéltünk, hogy az hihetetlen. Még mindig tartjuk a kapcsolatot, de mikor beszélek vele, mindig ott a tudat, hogy mással van. Nem épp egy jó érzés...
2014. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!