Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most lettem egyetemista...

Most lettem egyetemista Győrben, egyébként Budapesten lakom. Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Otthon sok barátom van, benne vagyok 2-3 baráti társaságban is, de itt most nagyon egyedül vagyok. A lakótársaim nagyon zárkózottak sehova nem járnak el és alig beszélnek valakivel vagy velem, és 3 évvel előrébb járnak az egyetemen mint én. Műszaki egyetemre járok, így az hogy a csajokhoz odamenjek eléggé offos, mert mackós alkat vagyok és kb 10szer annyi a fiú mint a lány. Ezt az egyetemet szinte lehetetlen megcsinálni tanulócsoportok és barátok segítsége nélkül. Távolról sem ismerek senkit és nagyon jó lenne ha írnátok pár tippet hogy hogy kerüljek be egy olyan társaságba, akik már régóta ismerik egymást és együtt jöttek erre az egyetemre. A válaszokat előre is köszönöm, nagy segítség lenne.

2014. szept. 9. 10:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
19/F
2014. szept. 9. 10:44
 2/13 anonim ***** válasza:

A gólyatáborok erre valók egyébként, de majd ha lesz időd két óra között, menj el a laposra pl.

Járj el bulikba a szaktársaiddal, beszélgess azzal, aki mellé leülsz, de majd alakul évközben.

+ egy tipp, egy valamiben legyél nagyon nagyon jó és keresni fognak, cserébe másban meg segíteni (elvileg).

2014. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

milyen szakos vagy?

belső kolis vagy? :D

2014. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Albérletben lakom, mert nem kaptam kolit. Szerintem koliban nem lennének ilyen gondjaim :)

Órákon nem igen lehet beszélgetni mert általában alig lehet érteni a tanárt és nem ismerkedni szoktak odamenni az emberek

2014. szept. 9. 14:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen szakos vagy???
2014. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
gépész, de nem ez a lényeg :)
2014. szept. 9. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:
menj szakbográcsokra...
2014. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Javasolom, válassz olyan módszert, mint Pesten.
2014. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
otthon minden barátomat valaki bemutatta, akik meg először bemutattak valakit azokat meg szüleim által ismerem :D
2014. szept. 10. 21:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Direkt nem lehet barátokat szerezni, várjál türelemmel, ismerd meg őket, aztán kiderül, kivel tudnál barátkozni. Járjál sport- meg ilyen-olyan körökbe.
2014. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!