Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Továbbiak lent

Mit tegyek? Továbbiak lent

Figyelt kérdés

Volt két nagyon jó barátnőm az eggyikkel össze vesztem de úgy hogy még kibékülni sem voltam hajlandó. A másikkal jóban maradtunk , de a harmadik kicsit szétválasztott minket . Tavaly év végén újra össze barátkoztunk , és nagyon jóba lettünk . És közben egy másik lánnyal is össze barátkoztam aki megkérdezte hogy igazak e amit pletykál rollam az akivel össze vesztem ... Szóval 3 kérdésem van ... Mit csináljak egy figyelem mániás beteges hazudozóval , hogy állíthatnám le ? A másik az hogy hogyan lehetne el terelgetni a barátnőmet tölle ?

És hogy mit csináljak h észre vegye magát ?



2014. szept. 12. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

rollam és tölle ??

Istenem , kegyelmezz.

2014. szept. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem nyelvtan tanárt kerestem hanem segítséget ....
2014. szept. 12. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:
MTA. Sok sikert!
2014. szept. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi kedves vagy... ember vagyok hibázok ... főleg éjfél tájt de azért köszi jól esett ... el is vetted a kedvemet attól , hogy ide írjak remélem tetszik a helyesírásom ... és a válaszod inkább bunkó volt mint segítő kész ...
2014. szept. 12. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!