Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkó voltam a barátnőmmel?

Bunkó voltam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Tegnap este(6 körül) felhívott a barátnőm, hogy ma jó-e ha elmegyünk valahova, háromra mennénk. Mondtam, hogy valószínűleg jó, de még ne számoljon 100%-ig, olyan 50-50%, hogy jó-e, este beszélünk róla(megbeszéltük, hogy 8-kor eldől).

Feljöttem 8:15kor facebookra, erre már a barátnőm nem volt fent egész este, így nem tudtuk megbeszélni ezt a dolgot.

Reggel felhívott 3x, én meg csak 11:30 fele tudtam felvenni, és akkor kérdezte, hogy megyek-e? Én meg kérdeztem tőle, hogy hány fele kellene, erre közli, hogy az 1-es vonaton legyek rajta, és hogy időre megy meg stb. Én meg mondtam, hogy addig nem készülök el, és különben se erre számítottam, erre ott izélt nekem(holott mondtam is, hogy nem biztos).

Aztán sikerült rávennem, hogy had menjek a kettes vonattal mert hajat kell mosnom. Lementem az állomásra, aztán tudom, hogy gáz, de közbejött valami, így felhívtam, és mérgében kinyomott.

JOgosan haragudott meg?

Egy az, hogy mondtam, hogy nem biztos, kettő meg az, hogy megse kérdezte, hogy akkor mivan.

Utálom, ha parancsolgatnak nekem.


2014. szept. 13. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel este 8-ra ígértél választ, egy sms-t vagy egy telefont igazán megereszthettél volna, hogy akkor számoljon veled a barátnőd, vagy nem. Nem mindenki nézi a facebookját, de valószínűleg még nem aludt olyankor, tehát a telefonját meghallotta volna.


Reggel is te voltál az, aki nem volt elérhető (látod, ő vette a fáradságot és telefonon keresett).


Nem történt tragédia, de igen, jogosan rágott be, ezt most te linkeskedted el. Kérj tőle elnézést, beszéljétek meg.

2014. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos tudja, hogy nincs pénz a telefonomon így nem tudtam jelezni neki(másét meg nem tudtam elkérni itthon mert nem voltak itthon).

De természetesen ha lett volna pénzem akkor kerestem volna, de tudta is, hogy nincs rajta pénz. Viszont ebben igazad van, hogy reggel is ő keresett, de aztán amint tudtam felvettem. :/ De lehet tényleg bunkó voltam, bocsánatot kérek tőle.

2014. szept. 13. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden jó, ha jó a vége. Bölcs dolog a belátás....
2014. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Okos telefonok világában élünk,nem hinném,hogy neki pont nem az van. Ilyenkor bármikor is írsz neki megkapja az üzit! Attól mert nem volt fent.Be lehet állítani ezt,hogy mutassa elérhető e az illető vagy sem.Ez inkább fogásnak tűnt a részedről.


Reggel ő keresett meg téged,pedig úgy volt este írsz neki.Nem vetted fel csak később.


Jogosan haragudott meg rád.


1,estére ígértél választ,de nem írtál

2,ráveszed,hogy későbbi vonattal tudsz menni,bele egyezik


3, ha eddig nem volt pénz a telefonodon,hirtelen hogy lett?



Én se szeretem ha parancsolgatnak,főleg ha olyan időpontot mondanak,hogy akárhogy is kapkodok,nem tudnék elkészülni.

Viszont jelen esetben te voltál a hibás.Oké nem mondtad 100%-ra, viszont ha már rávetted barátnődet,hogy később tudsz menni akkor elviekben már biztos volt,hogy mész.


Kérj tőle bocsánatot,úgy lenne fer.

2014. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. válaszoló akkor itt valami félreértés van! :)

Este én írtam neki, amint feljöttem, 8:15-kor, csak ő nem volt fent így nem tudtuk megbeszélni ezt este.

A telefonomon úgy lett pénz, hogy ma Apukáméról hívtam fel, de tegnap este még nem tudtam, mert akkor Apu nem volt itthon.

A többi viszont igaz.:) Bocsánatot fogok kérni.

2014. szept. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!