Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet terhes? Egyik este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes? Egyik este együtt voltam barátnőmmel és miután én elmentem óvszerbe utána még folytattuk majd levettem a gumit amibe benne volt. A sperma.

Figyelt kérdés
Majd utána én kézzel folytattam kb 15 20 percig majd utána ő is kézimunkázott és nekifutottunk még egyszer gumi nélkül decakkor mar nem tudtam elmenni a,közelébe sem voltam és befejeztük. Ettől akár teherbe eshetett?
2014. aug. 28. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet. 1.)A puszta kezeddel vetted le a gumit, amivel utánna ujjaztad 2.)Attól hogy nem mentél el, az előváladéktól is terhes lehet, és előtte vetted le a g*cis gumit .. -.-"
2014. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előváladék lehetett attól függetlenül, h előtte már elment 1x, szóval igen van esélyed! Ha már semmilyen módon nem védekezel, az esély mindig meg van rá!
2014. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet bizony, attól függetlenül, hogy nem mentél el benne van rá esély, hogy terhes legyen.

Tanuljátok meg......ha nem védekeztek, mindegy hogy beleélvezel vagy sem, esély van rá, számszerűsítve nincs jelentősége mert a kis esély is esély....innentől viszont lehet parázni. Na, megérte?????

2014. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet terhes.
2014. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!