Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erős barátságról szóló,...

Erős barátságról szóló, mindennapi történetek érdekelnének. Írnátok nekem ilyeneket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kerestem ilyen történeteket az interneten, és sajnos csak nyálas, giccses, utópikus írásokba futottam bele. (amikben sokszor a gyerekek olyan szónoklattal álltak elő, hogy egy erre az irányra képzett felnőtt is elbújhatna. no comment!) Nem kell világmegváltás, csak mindennapi apróságok, amikkel színesebbé tették az életedet a barátaid. Előre is köszönöm a fáradozást. :)
2014. szept. 13. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy erős barátságban nem ritka, hogy pont akkor csörög a telefonon a barát mikor a másiknak a legeslegnagyobb szüksége van rá és a személyére, ráadásul úgy, hogy semmit nem mondtál neki.


No már most ez nem egyszer fordult elő, oda-vissza az évek során:)


Ennél többet nem árulhatok el sajnos,de több mint tíz évnél régebbi barát az illető és számtalanszor bizonyított emberileg.

2014. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!