Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A 2 legjobb barátom összejötte...

A 2 legjobb barátom összejöttek és azóta nem szeretek velük lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem őket meg velük lennni de csak akkor ha külön külön vagyok velük. Amikor együtt vannak akkor kellemetlenül érzem magam legszívesebben felállnék és hazamennék. Ülünk egy padon 3an és percekig csókolóznak én addig nem tudok mit kezdeni. Olyan zavaró. Mondtam nekik hogy nyugodtan szóljanak ha kettesben akarnaj lenni erre azt hallom hogy titokban találkozgatnak. Számon kértem őket hogy ha egyszer elmondtam hogy legyenek szivesek elmondani es nem mondtak. Mit tegyek nem akarom veluk megszakitani a kapcsolatot de mindig egyutt vannak es ki nem allhatom azokat a napokat mikor azt kell neznem hogy enyelegnek..

2014. szept. 14. 21:29
 1/1 HB14 válasza:
Hát az lessz a legjobb hogyha ezt amit kiírtál megmutatod nekik és komolyan veszik hogy te nem csak egy 3.kerék vagy hanem a csapat egyik tagja!!
2014. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!