Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kizárólag baráti jellegű...

Kizárólag baráti jellegű ismerkedés érdekelne. Tudna bárki ezzel kapcsolatos oldalt ajánlani? Esetleg jelentkezőket is szivesen várok itt priviben :D

Figyelt kérdés
Nem vagyok remete sem magamnak való,egyszerűen kipróbálnám milyen az neten szerezni barátokat. :)
2014. szept. 18. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van innen két jó ismeretségem, mondhatni már barátsággá fejlődik szép lassan. Itt is lehet barátkozni. :) Egyébként még ahol bukkantam barátokra, az a facebook. Több hobbi csoportban leltem barátokra, ahol már alapból könnyebb volt ismerkedni, mert azonos volt az érdeklődési kör.


Esetleg kort, és nemet írnál? Csak hogy megkönnyítsd a lehetséges jelentkezők dolgát. :)


24L

2014. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fb nekem nem jött be ismerkedés szempontjából.Inkább máshol (itt) próbálkoznék :).És 21 éves csajszi vagyok.
2014. szept. 18. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen beszélgetek veled :)

22/L

2014. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem. Csak szerény tapasztalataim írtam le. :) Ha gondolod nekem is irhatsz, -irhattok-én is szívesen baratkozom. :) 1es voltam. :)
2014. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

22 éves lány vagyok ha gondolod írhatsz:)


Persze írd oda hová valósi vagy :D


Egyszer ismerkedtem meg egy velem egy korú csajszival és annyira jól elbeszélgettünk,hogy vhogy szóba se került,hogy ki hol lakik végül kiderült, hogy kb 300 km választ el minket. Pedig tök jó bnők lehettünk volna.

2014. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz nekem is. 24F
2014. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!