Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ezzel a haveromm...

Mit csináljak ezzel a haverommal, hogyan békülhetnénk ki?

Figyelt kérdés

Már nagyon jóban voltam ezzel az emberrel több éve, igaz nincsen sok osztálytársam mert egy kisvárosi szakközépbe járok, de nekem nem is kellett több, örülök hogy ő ott volt nekem, azonban összevesztünk azon mert hazudtam neki és azért mert azt mondta hogy én már ezt a barátságot csak erőltetem,viszont ez nem így van, egyáltalán nem eröltetem, csak nekem nagyon fontos ez az ember.


Már régebben történt ez a dolog, előtte minden nagyon jó volt legjobb barátok voltunk, rengeteget beszélgettünk, találkoztunk, és mióta összevesztem vele olyan rossz minden.


Szerintetek hogy békülhetnék ki vele, én úgy látom még mindig normálisan a szemembe néz meg minden, beszélünk is keveset, de én azt akarom olyan barátok legyünk mint régen.Viszont ha már azt mondom neki menjünk valahova akkor nem akar meg olyan távolságtartó.


Mi lehet a baj, miért ilyen?Hogyan békülhetnénk ki?Egymás legjobb haverjai voltunk, minden jó volt, megosztottuk egymással minden percünket, aztán meg semmi.

Légyszi segítsetek! 16f



2014. szept. 18. 18:34
 1/1 anonim válasza:

ne add fel, hívd el sokszor, főleg olyan helyekre, ahová szeret menni, amiket imád csinálni, amit régen csináltatok közösen

kérj tőle bocsánatot a hazugság miatt

akár menj el a házukba és beszéljétek meg, meg fog hallgatni

keress régi közös képeket és emlékeket, amikkel emlékezetheted, hogy milyen jó is volt *-*

2014. szept. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!