Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ma összevesztem egy haverommal...

Ma összevesztem egy haverommal, mert tisztára papucs lett, amióta barátnője van. Amig meg nem volt neki, jó voltam, most meg semmi szinte. Se buli, se semmit. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hiányzik a barátom, és nem a gyertyát akarom tartani folyton, meg vigyázni minden szavamra, nehogy a csaj megtudjon valamit az "előéletről". Nekem is van pasim, de akkor is eljártam velük mindenhova, nem rángattam magammal a pasimat.


24L



2014. ápr. 6. 16:05
 1/8 Bruce_Wayne ***** válasza:

kár hogy így reagáltál a történtekre, teljesen természetes dolog hogy ha az ember új párkapcsolatba lép,kezdetben (esetenként még akár jóval tovább is) kitüntetett figyelmet kap az újonnan belépő szerető fél.

Saját tapasztalatból mondom hogy ha a valódi a barátságotok,minden onnan folytatódik majd ahol abba maradt...amennyiben úgy alakul hogy mégsem tartós kapcsolatba bonyolódtak.De ha az ellenkezője történik és netán örökre együtt maradnak,neked akkor sincs okod felháborodni, örülj hogy boldog, és talált valakit akivel megértésben élhet.

2014. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor most ideje a pasiddal lenni.
2014. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a poén, hogy a pasim társaságában ez nem gond. Mindenki elvan a nőjével is, de nélkülük is. Én meg nem akarok pótszerepet betölteni...:(
2014. ápr. 6. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy jó barátommal akkor szakadt meg végül a kapcsolatom, amikor barátnője lett.


Mi is mindig csak hármasban tudtunk találkozni, amik a lány részéről mindig duzzogással, veszekedéssel, köztük lévő verekedéssel (!) végződtek. Amikor zsinórban történtek meg ezek, már szóvá tettem a nemtetszésem. Haver persze helyeselt, volt mikor lek_rvázta a saját nőjét. Meg engem tettek felelőssé a veszekedéseik miatt, mert csak akkor veszekszenek, amikor ott vagyok... Világos. :D

Szóval, már egyáltalán nem keresem őket. Talán jobb is. Haver is teljesen megváltozott. Volt, mikor nem akart szóba állni velem, mert korábban kibeszéltük a barátnőjét. Amit valszeg otthon el is mesélt, persze úgy hogy "azt a sok rosszat" mind csak én mondtam. Ő ártatlan. Ezért az asszony megtiltotta, hogy velem szóba álljon.


Lehet, hogy nem is volt olyan jó barátság, ami ilyen könnyen szétmegy.

2014. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sem volt igazi barátság, ezekszerint... meg ez a mindenhova magával rángatás... mert "mi ketten vagyunk".. ahh :D
2014. ápr. 6. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer összejöttem egy sráccal, akire piócaként tapadtak a haverjai. Összesen 2 olyan randink volt a 4 hónap alatt, amire nem jött vele valamelyik haverja. Számtalanszor ültem egyedül nàluk, mert a haver sràc órákon àt a hàz előtt szóval tartotta, hogy az aktuàlis nője miatt nyafogjon. A másik meg lazán ránk nyitott egy reggel, majd leült számítógépezni. Ha nàlam voltunk, a telefonon lógott.

Fontosak a baràtok, de egy kapcsolatban kell az, hogy kettesben is legyenek.

2014. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na itt úgy képzeld el, hogy sülve-főve együtt vannak... hétközben itt sem vagyok, nemhogy állandóan ott legyek. de legyen már olyan hétvége, amikor eljönnek velünk valahova, és nem csak egymás nyakán lógnak.
2014. ápr. 7. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Akik sülve-főve együtt vannak eleinte, és levakarják egymásról féltékenységből, irigységből és önzésből a barátokat, azok a kapcsolatok elég hamar tönkremennek, és meg is gyűlölik majd egymást. Persze ez már csak akkor történik meg sokszor, ha már megvan a gyerek, ház és végigélik az életüket gyűlöletben. Nem tehetsz semmit, ha a barátod ebben partner. Legyél számára elérhető, ha rájön végül, mindez hova vezet.
2014. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!