Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki utál, miért lehet ez?

Mindenki utál, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Alapvetően csendes vagyok, nem önbizalomhiányból, hanem mert nincs mit mondanom. DE mostanában egyre jobbal eluralkodik az önbizalomhiány és a magány rajtam. Az eddigi osztályaimban mindenki utált, én voltam a célpont. Próbáltam mindig mindenkivel kedves lenni, beszélgetni, viccelődni, komolyan is beszélgetni, meg mindent megpróbáltam. Eddig az összes barátom max. másfél évig bírta ki mellettem, aztán mindegyik elment, nem szólt hozzám többet, és a többi barátomnak is megmondta hogy ne szóljanak hozzám. Amikor megkérdeztem miért teszik ezt, sohasem felelnek. nem értem mi lehet a gond, egyik nap még legjobb barátok vagyunk majd másnap már úgy tesz mint aki nem is ismer. A pasik terén sincs sikerem, semelyik pasi nem érdeklődik irántam. Amikor próbálok velük barátkozni, csak barátkozni, akkor elkezdenek kerülni egy idő után, és ha flörtölni próbálok akkor meg többé nem állnak velem szóba. Eddig csak 1 barátom volt, az is csak 3 napig, mert utána azt mondta, hogy elköltözik Olaszországba. de azóta is itt van, és ő sem áll velem szóba. szóval nem tudom hogy mi a baj, de kérlek segítsetek. 20/L

2014. szept. 18. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ez borzasztó,amit leírsz.Nem értem,csak van valami amit nem jól csinálsz,hogy nincsenek ennyi idősen barátaid.

Miként viselkedsz emberekkel?Hogyan öltözködsz?Adsz magadra? Stb..

2014. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
általában egy sima farmer egy szűk pólóval ami az öltözködési stílusomra vonatkozik, nyáron vagy buliban szoknya is előfordul XD. az emberekkel kedvesen viselkedek, vagyis aki eddig azt mondták az emberek. mindig kérdezek felőlük, figyelek rájuk. igényes vagyok magamra..szóval totál nem értem az embereket.
2014. szept. 18. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:

Ebből szerintem nem lehet megmondani, hogy mi lehet a baj. Valószínű, hogy valahol a viselkedéseddel lehet a gond, de nem tudom.


Nem szoktál sokat panaszkodni, rinyálni mindenkinek? Mert az önbizalomhiányosak hajlamosak erre általában. Ez pedig egy idő után az emberek agyára megy és magadra hagynak.

2014. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rosszul hangzik.Tarts egy kis önvizsgálatot és ne hazudj magadnak! Pl: hazug vagy-e? Manipulatív?

Vagy rosszul válogatod meg a barátaidat, bár gyanús ez a mindenki elfordul Tőlem dolog...

2014. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
rinyálni nem szoktam, magamba fojtom a bánatomat akármi is a baj. és nem szoktam hazudni, csak jó ügy érdekében, (például ha valakin látszik hogy nagyon le van strapálva? akkor persze nem azt vágom a fejéhez, hogy de sz@rul nézel ki, hanem inkább megdicsérek valamit rajta. pl. de jó a hajad most.) és az első barátaim pasik miatt hagytak el (ha van pasim minek a régi barátok..alapú felfogás). az újabbak viszont nemtudom
2014. szept. 18. 22:49
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Amit írsz az kegyes hazugság, nem ilyesmire gondoltam. A problémák magadba fojtása nem szerencsés, ha van kedved beszélgetni írj priviben!
2014. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Még annyi, ha a régi barátaid ilyenek voltak ne sajnáld, mert nem voltak igaz barátok!
2014. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm szépen a válaszokat :D
2014. szept. 18. 23:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha te nem szoktál rinyálni, én szeretnélek. :)
2014. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert eddig rossz helyen kerested a barátokat. Most egyetemista vagy? Esetleg ha igen, és ha ott se szeretnek, akkor próbálkozz más hellyel, lehet hogy ott nem ilyenek, és ott kedves, jólelkű lánynak ismernek meg.

A régi "volt barátaiddal" ne törődj, nem érnek meg annyit hogy boldogtalanságot okozzanak veled. Legyél sokat családtagjaiddal, biztos segíteni fog. Ha nem vagy egyetemista, esetleg nézz egy jó munka után, vagy esetleg egy közösségi házba is elmehetsz, vagy zeneiskolába. Biztos jó barátra lelnél. Csináld azokat a dolgokat, amiket szeretsz, hogy felejtsd el őket. Fel a fejjel, előbb vagy utóbb úgyis észreveszik majd új ismerősödet, hogy jó barátjuk vagy, és szeretni fognak. Minden bele! :D

2014. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!