Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utál mindenki az osztály...

Miért utál mindenki az osztályból? Hogyan változhatna ez meg?

Figyelt kérdés
Nem is tudom,hogy hol kezdjem... Amikor alsós voltam mindenki barátkozni akart velem, mindenkivel jóban voltam.Persze állandóan áskálódtak ellenem, pletykálkodtak rólam, de számomra ez mindig azt jelentette, hogy csak az irigység beszél belőlük, mert mindig mindenből ötöst szoktam kapni.(ők meg nem) Aztán, amikor felsősök lettünk, talán rájöttek, hogy ezt másképp is lehet csinálni és ellenem fordultak. Kiközösítettek és gyakorlatilag 'pokollá' tették az életemet a suliban. Előre is köszönöm a válaszokat. :)) <3
2014. aug. 20. 22:07
 1/3 Skorpió87 ***** válasza:
100%

Vannak ilyen gyerekek/emberek. Ettől függetlenül ne hagyd hogy romoljon a tanulmányi átlagod. Gratulálok a példaértékű teljesítésedhez.


Van más dolog is esetleg, amiért kiközösítenek?


Ha ennyire zavar, iskolát is lehet váltani, nem mindenhol ilyen hülyék! Örülök, hogy ettől függetlenül pozitívan állsz a dologhoz ! :)


Kitartást!

2014. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bírd ki középig, nem lesz nehéz (magamból kiiundulva)


Számomra pl a középbeli osztálytársaim sokkal jobbak mint az általánosiak :D

2014. aug. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És igazatok. :) <3
2014. aug. 21. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!