Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm nem hívott meg...

Egyik barátnőm nem hívott meg a szülinapi bulijára. Hagyjam a fenébe? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval. A testvérem barátnőjének a keresztlányával régen nagyon jól elvoltunk, sokat játszottunk, stb. jó barátnők voltunk. Mostanában kicsit kevesebbet találkozunk, mert mindketten elfoglaltak vagyunk. Jövő hét szombaton lesz a szülinapja, és hallottam, hogy a többi barátnőjét már meghívta. Számítsak még a meghívásra, vagy hagyjam a fenébe? Előre is köszönöm a választ! :) 12/L

2014. szept. 21. 19:49
 1/1 anonim válasza:
Szerintem még számíthatsz a meghívására..de az ilyen dolgok,mint a születésnapi meghívás..szerintem annyira nem komoly dolog,hogy összetörj,ha nem hívna meg..persze tudom,hogy neked ez most nagyon fontos,én is voltam 12.Ha mégsem hívna meg és téged ez nagyon zavarna,akkor szerintem beszéld meg vele,kérdezz rá,hogy miért nem hívott el..vagy csak utalj rá,hogy ezzel megbántott és ne diretív módon tedd fel neki a kérdést :)
2014. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!