Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy viszonyultok a fiú-lán...

Ti hogy viszonyultok a fiú-lány barátsághoz?

Figyelt kérdés

Illetve szerintetek mi az ami belefér? Vagy, hogy egyáltalán létezil-e? Saját tapasztalatokat is írhattok, barátnőről/barátról!

És mEg arra is kíványcsi lennék, hogy mennyit számít az érintés? Mondjuk egy ölelés vagy puszi? Vagy csak sima köszönés és ennyi?


2014. szept. 23. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak fiú barátaim vannak lányokkal nőkkel nem jövök ki!Arcra pusziban nincs semmi,a baráti ölelés nekem sokszor segített de semmi érzelmet se közeledést nem okoz/okozott.A Férjem ezt nehezen viseli,hogy más férfival is el vagyok mert ők a barátaim.De megérti azt,hogy nőkkel nem vagyok el!
2014. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éve van egy jó barátom.Soha nem tekintettem rá férfiként,ő meg rám nőként.Ismerjük egymás titkait,mindent megbeszélünk.
2014. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sztem nagyonis létezik.Sőt talán néha még jobb is a fiú barátokkal.

Az ölelés belefér sőt a puszi is hiszen ha mindketten tudják hogy csak baráti kapcsolat van köztük akk miért ne.(De persze ezt már ha valaki látja h pld megpuszil a srác (barátilag)akk elkezdenek kombinálni meg célozgatni.Ezért inkább csak ölelés ig mennék el inkább.

2014. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Sztem nincs fiu lány barátság anélkül h legalább az egyik fél ne érezne vmit a másik iránt (szerelemre gondolok vagy csak szimplán tetszésre) :)
2014. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én csak azokban hiszek, akik már gyermekkoruk óta együtt vannak és őszinte barátok, és akkor ismerték meg egymást, amikor még nem tudták mi is az a szerelem/szex. Mert manapság az átlag ember azért kezd barátkozni, mert szimpatikusnak talál valakit, és próbál hozzá közelebb férkőzni. Ha nem is külsőre, de valahogy megtetszik neki, és ahogy egyre őszintébb és bizalmasabb lesz a kapcsolatuk, egyik (jobbik esetben mindkettő) fél többet kezd érezni a másik iránt, és ha ez így van, akkor valakinek fájni fog . Sok fiú barátom volt már és egyik sem volt tartós, "életre szóló" barátság, bármennyire is annak indult.
2014. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van sok fiú barátom. Ezek 15-20 éves barátságok, szóval létezik. Nekem belefér az ölelés is, a puszi is, de van, akivel se puszi, se semmilyen érintés, ő ilyen típus. Nincs jelentősége.
2014. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is van hosszu eves baratsagom. 1 percig sem tekintettuk egymásra mint no es ferfi.

most szereztem egy uj"baratot" de o tobbt akar en meg nem :(

a barati arcra puszi oke,oleles is,bar a volegenyem szerint nem es kivan akadva........

2014. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha nincs fiú-lány barátság a szexuális feszültség miatt, akkor a biszexuálisok eléggé megszívták...

Úgy gondolom elég felszínes az az ember, aki szerint csak romantikus kapcsolat lehet férfi és nő között. Nekem is vannak fiú barátaim, akikkel soha fel sem merült, hogy másmilyen is lehet a kapcsolatunk, és az meg, hogy kivel mennyit érintkezek abszolút személyfüggő; van olyan lány ismerősöm, akinek még szinte a vállát sem fognám meg, mert annyira nem tudom elengedni magam a közelében, viszont van olyan fiú ismerősöm, akit megölelek minden alkalommal, amikor találkozunk...

2014. szept. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyxik legszebb dolog. Szerintem sokkal könnyebb megnyílni egy ellenkező nemű előtt, így a barátság is sokkal mélyebb lehet.
2014. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint ez nem létezik, az azért ezt olvassa el:

[link]

2014. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!