Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Ismerkedés azon...

Lányok. Ismerkedés azon szakaszában, amikor még csak szemezgettek, hogy viszonyultok a pattanásos fiúkhoz?

Figyelt kérdés

Igen, mint azt gondolni lehet pattanásos vagyok, gondolom a nagynénémtől örököltem valahogy. (Úgy tudom ő is pattanásos volt amikor serdült.) Nem sárga gusztustalan ragyák, hanem azok a piros akármik. Minden reggel és este megmosom szappannal az arcom, kinyomkodom a sárgákat, majd bekenem tonikkal. Minden 2.-3. nap megmosom az arcom még a legvégén kamillás vízzel is. Élesztőt is eszek minden este. Ezek ellenére ugyan olyan piros pöttyös az arcom.


Külsőre olyan átlagos körül vagyok, vékony (175cm/65kg), zsír szinte nincs rajtam. Arcom is átlagos lehet, bár lehet, hogy helyesnek számítok, franc tudja.

Szóval így első benyomásra (persze külső alapján) hogyan viszonyulnátok hozzám?

Leginkább az ilyen 13-17 éves lányoktól várnám a választ.

Kicsit össze-vissza lett megírva, de hát na. :)

15/F


Köszönöm!



2014. ápr. 22. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire pattanásos.


Fotó esetleg?


Kamillától jobban be tud gyulladni..Élesztőt ne hagyd abba,kenheted egyébként az arcodra is(komolyan mondom egy pici vízzel higítva).


Más tonikot kellene szerintem használnod.Bőrgyógyászhoz érdemes lenne elmenni.

2014. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Fényképet nem szeretnék nagyon küldeni, parázok, hátha valaki felismer. :)


Kamillától? Én úgy tudtam, hogy gyulladáscsökkentő hatása van.

2014. ápr. 22. 23:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

egy kép sokat segítene és elég biztos hogy nem ismerlek :)

így általánosságban csak annyit tudok mondani, hogy nem mindegy mennyire vagy pattanásos

ha helyes vagy, akkor meg még kevésbé számít

2014. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon egyszerű megszabadulni a pattanásoktól.

1. Kell valami amivel leszárítod őket (főleg este - por formájában a legjobb)

2. Kell egy fertőtlenítő szer (tonikok, bármilyen alkoholos, reggel, este - néha nappal, csak vigyázni kell, mert ha magadra kenyed, ami bár átlatászó, de a naptól foltos lehet majd a bőröd).

3. Dugjál. Tök mindegy milyen csaj, egyszerűen dugjál vele. Lehet ku*va, ri*anc, kövér, sovány, ahogy akarod úgy nevezed, csak dugjál.

Én 6 évig küzködtem, Magyarország legdrágább orovsainál voltam és semmi.

Majd ezzel a 3 módszerrel EGYSZERRE (fontos, hogy egyszerre alkalmazd) 4 hónap alatt teljesen megoldódott.

2014. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
huh, hát igazából nekem annyira a külső nem fontos, viszont vannak dolgok amiket röhellek, és nálam kizáró ok, na és ht az egyik ilyen az a nagyon pattanános bőr... na most szerintem jobb ha elmész egy kozmetikushoz, ő simán eltünteti neked, sok fiú elszoktt menni ha ilyen az arca, szóval attól ne félj ez ciki lesz neked, meg am majd később ha eltűűnek a patik utána fog látszani a hege, és sok idősebb ismerősöm van, akinek ilyen az arca, és nagy nem szép látvány... szóval szerintem keress fel egy kozmetikust, mert nem egy ány ismerősőm van, akik szintén nem szeretik ha nagyon pattanásos a fiúnak az arca... bár hozzáteszem h biztos találnál olyna lányt akinek tetszel ígyis, de a jövőre nézve szerintem jobbn kárnál ha elmennél egy kozmetikushoz, mert most gondolj bele, az esküvői fotóidon heges arccal akarsz rajta lenni? na ugy e h nem... na sok sikert a csajozáshoz és a kozmetikushoz :)17L
2014. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem tök ugyan ez a problémám mint neked az èn prvosom zineritet mondott hogy attól elmulnak
2014. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket.


Lehet, hogy csinálok valami képet, de egyszerűen gyűlölök 'pózólni' a tükörben. :) Addig is akinek kell, írjon privátot, megyét, várost, köszönöm.

2014. ápr. 22. 23:25
 8/10 anonim ***** válasza:

A kamilla ugyan gyulladáscsökkentő, de nem ajánlják, mert szárít.

A tonik ugyanúgy kiszárítja a bőrt, nekem nem segített soha. A kozmetikusok nagyrésze sem tudja megoldani a durvább pattanásokat, akinek heges lesz az arca, az is lehet, h rendszeres vendég volt a kozmetikusnál.... Egy valami segíthet, a gyógyszer, de az elég káros!

Én azt mondom, ne piszkáld piszkos kézzel, keress vmi jó arclemosót, ami nem szárít (a szappan se jó) és várj. Lehet, hamar elmúlik majd és semmi nyoma nem lesz.

Hogy a kérdésre válaszoljak, bár nem vagyok célcsoport, valakit zavar valakit nem. Csomó pattanásos lány van a te korodban, szerintem ez ne vegyen le semmit az önbizalmadból és merj ismerkedni.:)

2014. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem nem zavarna, mivel én is elég pattanásos vagyok, és kezelem is, már mindent próbáltam de seemi nem jött be igazán :( De szerintem ennek nics olyan nagy jelentősége, én a pattanásaim ellenére szoktam tetszeni a fiúknak. De azért egy kép sokat segítene hiszen ha helyes vagy akkor szinte mind1, ha csúnyább akkor sokat ront a helyzeten. Szerintem. 14/L
2014. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dddddddd válasza:
Lany vagyok, volt pattis pasim, csokolozas kozben Undorito volt, amugy a legjobb pasas volt de nem birtam elviselni dobtam.Alapvetoen az a bornek egy gennyes leves gyulladasa. Nekem is van, az orvos ir ra oldatot es felevig gyonyoru tiszta a borom. Ha elojon, ujra feliratom!
2014. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!